CS:GO FPS Nasıl Gösterilir? – cs go fps gösterme kodu

Bugün sizlere CS:GO oynarken ne kadar FPS aldığınızı göreceğiniz kodu sizlerle paylaşacağız. Peki cs go fps gösterme nasıl yapılır? buna bakalım. FPS yüksek olmadıktan sonra gösterseniz ne farkeder dimi? CS:GO FPS arttırma yazısına bakarak FPS’inizi yükseltebilirsiniz. Oyunda FPS’inizi görmeniz için iki seçenek vardır:

Steam’den CS GO FPS Göstermeyi Açmak

steam fps gösterme
steam fps gösterme ayarı

Bu yapacağımız şey sadece CS:GO oyununda değil, bütün Steam oyunlarında FPS’inizi görebileceksiniz. Öncelikle Steam Ayarlara giriyoruz ve sonrasında oyun içi kısmına geliyoruz. Oyun içi FPS sayacı seçeneğine tıklayıp istediğiniz bir köşeyi seçebilirsiniz. Yüksek kontraslı renk yaparak yeşil renkte FPS’inizi görebilirsiniz.

CS GO Kod ile FPS Gösterme

csgo net graph
csgo fps kodu görünümü

Eğer ilk seçeneği yapmak istemiyorsanız vereceğimiz kod ile oyunda konsola yazarak FPS’inizi etkinleştirebilirsiniz. “net_graph 3” kodunu konsola yazarak etkinleştirebilirsiniz, oyunda alt orta kısımda FPS’inizi ve pinginizi görebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası