CS:GO FPS Nasıl Gösterilir?

tarafından
167
CS:GO FPS Nasıl Gösterilir?

Bugün sizlere CS:GO oynarken ne kadar FPS aldığınızı göreceğiniz kodu sizlerle paylaşacağız. FPS yüksek olmadıktan sonra gösterseniz ne farkeder dimi? CS:GO FPS arttırma yazısına bakarak FPS’inizi yükseltebilirsiniz. Oyunda FPS’inizi görmeniz için iki seçenek vardır:

Steam’den FPS Göstermeyi Açmak

steam fps gösterme
csgo steam fps gösterme ayarı

Bu yapacağımız şey sadece CS:GO oyununda değil, bütün Steam oyunlarında FPS’inizi görebileceksiniz. Öncelikle Steam Ayarlara giriyoruz ve sonrasında oyun içi kısmına geliyoruz. Oyun içi FPS sayacı seçeneğine tıklayıp istediğiniz bir köşeyi seçebilirsiniz. Yüksek kontraslı renk yaparak yeşil renkte FPS’inizi görebilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR !!
CSGO FPS ARTTIRMA

CS:GO FPS Kodu ile Gösterme

csgo net graph
csgo fps kodu görünümü

Eğer ilk seçeneği yapmak istemiyorsanız vereceğimiz kod ile oyunda konsola yazarak FPS’inizi etkinleştirebilirsiniz. “net_graph 3” kodunu konsola yazarak etkinleştirebilirsiniz, oyunda alt orta kısımda FPS’inizi ve pinginizi görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Apex Legends Silah Hasarları ve İstatistikleri başlıklı makalemizde Apex, Apex Legends ve apex legends silah hasarları hakkında bilgiler verilmektedir.