CS: GO Sprey Nedir?

CS: GO Sprey Nedir?

Son zamanların en popüler oyunları arasında yer alan CS: GO mücadeleci yapısı nedeni ile oyuncuları fazlasıyla kendisine çekmeyi başardı. Herhangi bir oyunu oynamaya başlayan ve ilerledikçe oyuncular o oyunu daha da iyi oynamak için hırslanıyor. Bu yüzden CS: GO için de oyuncuların daha hızlı oynamasını sağlayacak bazı yöntemler bulunmaktadır.

Oyunu daha iyi oynamak için ilk olarak yapmanız gereken spreyi iyi öğrenmektir. Sprey olarak ifade edilen şey T’ye basıp yapılan olaydan daha fazla karışık bir durumdur. Peki sprey nedir?

CS: GO Sprey Nasıl Yapılır?

Sprey, en kolay hali ile silahın geri tepmesi anında meydana gelen örüntüyü bazı fare hareketleri yardımıyla sönümlemek olarak adlandırılır. Bu şekilde merminin tepme sonrasında gitmiş olduğu yönü kontrol etme olanağınız bulunuyor. Her bir silahın kendisine ait olan sprey yolu bulunur. Sizler de bu yolları oyunu oynayarak öğrenme şansı yakalayabilirsiniz. Oyunda yer alan şemalar sayesinde atışınızı daha iyi görebilirsiniz. Şemalar, düz şekilde sıktığınız zaman merminin hangi yöne doğru gideceği konusunda size fikir verir.

Bir başka yöntem de farenizi ne şekilde hareket ettirirseniz mermiler hangi yöne doğru gideceği şema şeklinde size gösterilir. Bu şemalara dikkat edip oyunu oynamaya devam ettikçe merminin yönlerini daha kolay bir şekilde öğrenmiş olursunuz.

Botlar ile ya da boş haritalarda gerçekleşen maçlarda sprey çalışarak oyunculuğunuzu daha da geliştirmeniz mümkün.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası