CS: GO Skin Nasıl Yapılır?

CS: GO Skin Nasıl Yapılır?

İlk olarak photoshop ile bir resim yaparak işe başlıyorsunuz. Skinizin nasıl olmasını istiyorsanız ona uygun jpg yapmanız gerekir. Daha sonra yaptığınız resmi Vtfedit programı sayesinde. VTF dosyası türüne çevirmeniz gerekiyor. Çünkü skini eklemek için CS: GO bunu şart koşuyor.

Programı açın ve sol tarafta bulunan resminizin olduğu klasörü tıklayın. Resminizi seçin, kaydet tuşuna basın ve bir ad girerek VTF olarak kaydedin. Daha sonra CS: GO’ya giriş yapın, konsoldan tezgahı açın. Şayet konsolu açmakta sıkıntı yaşıyorsanız ayarlar, tuş ayarları, konsol tuşu ayarlarını düzeltin. Atölye tezgahını açabilmek için konsola; Workshop_workbench yazın. Bu şekilde tezgah açılıyor ve tezgahta sol üst kısımda yer alan sekmeden Custom Paint Job’ı tıklayın. Choose Pattern’e tuşlayıp oluşturmuş olduğunuz VTF dosyasını açın. Şimdi yapmış olduğunuz resmin skini açılacaktır.

CS: GO Skin Terimler

Stattrak Göster: Stattrak’ı görmenizi sağlar

Ak-47: Dilediğiniz silahı seçme imkanınız bulunuyor

X ve Y Yolu: X yatay, Y dikey skini eklediğiniz anda kaymış olarak karşınıza çıkıyor. X-Y kullanarak istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Döndürme: Skini döndürmenizi sağlar ama ne kadar çok döndürürseniz o kadar ok karışacaktır

Tezgâh: Silahı tezgahta gösterir ve böylece çevresinde dönüp skini daha kolay görme şansı yakalarsınız.

Tut: Silahı elinde tutuyor ve bu şekilde silahı görüp, mermi değiştirme şeklini kavrayabilirsiniz.

Yeşil Ekran: Skinin arkasını direkt olarak kesmenizi yeşil ekran sağlar. Kolayca silahı kesebilir ve paylaşım yaparken silahı öne çıkararak arka planlar ile denemeniz mümkün.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası