CS GO Bunny Kodu – Bunny Nasıl Yapılır ?

CS GO Bunny Kodu

CS GO üzerinden bunny yapabilmek bazı durumlarda keyifli bazı durumlarda ise oldukça keyifsiz bir hal alabilir, sizlere bu yazımızda cs go bunny kodu nedir ondan bahsedeceğiz. Bunny yaparak varmak istediğiniz hedefe kısa bir zaman içerisinde gitmiş olursunuz. Böylece oyunu daha kolay kazanma olanağınız olur. Ancak bunny yapmak bazı sunucular için serbest olsa da bazı sunucular için yasak durumdadır. Rekabetçi oyun modunda bunny kodunu çalıştırmanız mümkün değildir.

Offline Botlara Karşı Bunny Yapma

Botlara karşı oyun oynarken bunny nasıl yapılır? Öncelikle bunny yapabilmek için cs go bunny kodu yazmanız gerekiyor, oyuncu konsolunu açarak sv_cheats 1 yazmalısınız. Böylece sunucu kısmına gerekli olan tüm komutları yazabilir ve bunny yapabilirsiniz. Oyuncu konsolunu açın ve sv_ cheats 1 yazdıktan hemen sonra sv_ autobunnyhopping 1 komutunu yazın.

Bunu oyuncu konsoluna yazdığınız zaman otomatik olarak bunny yapmayı aktif hale getirmiş olacaksınız. Şayet aynı komutu yazıp sonuna 1 yazmak yerine 0 yazarsanız otomatik bunny yapmayı kapatırsınız. Botlara kendi offline sunucunuzdan komutlarınızı aktif hale getirdiğiniz zaman sunucuda yer alan herkes bunny yapabilmektedir.

BU YAZIMIZI DA İNCELEYİN !!
CSGO FPS ARTTIRMA

Bunny Nasıl Yapılır?

Bunny yapmak için sunucu tarafından bazı komutları aktif duruma getirmelisiniz. Aktif edildikten sonra bunny yalnızca A, D, space ve Mouse kullanarak yapabilirsiniz. BunnyHop isminden de anlaşıldığı üzere tavşan zıplamasıdır.

İlk önce W tuşuna 1 defa basın çünkü, başlangıçta fazla hızlı olmamak gerekir. Daha sonra A, D tuşlarını hızlanma, yönlendirme için kullanacaksınız. W tuşuna basarak hız kazanıldıktan sonra space tuşuna basılı tutun. Bunny yaparken space tuşuna basılı tutmayı unutmayın. Sola dönerek bunny yapmak için A tuşuna basılı tutup Mouse ile sola dönün.

Aynı zamanda bir diğer yazımız olan cs go fps arttırma başlığımızı inceleyebilir ve daha keyifli bir oyun oynayabilirsiniz.

Yukarıda ki bağlantıya tıklayarak steam‘de bulunan cs go’nun sayfasına gidebilir ücretsiz olarak oynayabilir veya 108 TL karşılığında yine steam üzerinden cs go prime paketini satın alarak profesyonel bir şekilde oynabilirsiniz, detaylı bilgi için steam sayfasına göz atabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası