Crysis 1 Sistem Gereksinimleri

tarafından
26
Crysis 1 Sistem Gereksinimleri

Crysis serisinin ilk oyunudur. 16 Eylül 2008’de Crysis Warhead adlı bir oyun öne sürüldü ve Crysis gibi benzer olayları farklı bir anlatı perspektifinden izledi. Crysis öne sürüldüğü ve bundan sonraki yıllarda, yüksek donanım gereksinimleriyle orantılı bir grafik tasarımı nedeniyle aşırı derecede övülmeyi başarmıştır.
Oyunumuz gelecekte Doğu Filipinlerin kıyılarında kurgusal Lingshan Adaları’ndaki bir dağa gömülü olduğu bilinen büyük uzaylı yapının temelini oluşturuyor. Nomad adında yönlendirilen ABD ordusu Delta Force askeri Jake Dunn rolünü üstlenir. Nomad çeşitli fütüristik silah ve teçhizatlarla donanır. Future Force Warrior Gerçek hayat askeri konseptinden esinlenen Nanosuit ile çeşitli ortamlarda savaşır.

crysis 1 sistem gereksinimleri
crysis 1 sistem gereksinimleri

Ateşleme modlarının değiştirilmesi, kapsam değiştirme veya ses engelleyici ekleme gibi zaman akışını durdurmadan özelleştirebilir. Oyuncu Ayrıca takım oyunu enerjisinden güç alan Nomad Nanosuit Askeri modunda çeşitli modları seçebiliyor.
Speed koşu ve yüzme hızının ayrıca silahları yendien yerleştirme gibi diğer hareket biçimlerini de arttırır. Cloak Nomad neredeyse tamamen görünmez kılar ve hareket gürültüsünü aşırı derece de  bastırmayı başarır.

Herkesin kafasındaki sorular Crysis 1 sistem gereksinimleri nelerdir? Crysis 1 sistem gereksinimleri nasıl?
İşte herkes tarafından merak edilen özellikler.

Crysis 1 sistem gereksinimleri

Crysis 1 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP ya da Windows Vista (32 Bit)
 İşlemci: Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz Vista için) ya da daha hızlı, Intel Core 2.0 GHz (2.2 GHz Vista için) veya daha iyisi | AMD Athlon 2800+ (3200+ Vista için) veya daha iyisi
  Bellek: 1 GB RAM (XP) ya da 1.5 GB RAM (Vista)
  VRAM: 256 MB
  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6800 GT ya da üstü; ATI Radeon 9800 Pro
  DirectX: Sürüm 9
  Depolama Alanı: 12 GB

Crysis 1 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista
  İşlemci: Intel Core 2 DUO @ 2.2GHz ya da AMD Athlon 64 X2 4400+
  Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800 GTS/640
  DirectX: Sürüm 9
  Depolama Alanı: 12 GB

Bir önceki yazımız olan Ateş ve Su Nasıl Oynanır? başlıklı makalemizde ateş ve su, ateş ve su kış modu ve ateş ve su konusu hakkında bilgiler verilmektedir.