Crash Bandicoot 4 PC Versiyonu Da Gelebilir!

tarafından
43

Crash Bandicoot 4 PC Versiyonu Da Gelebilir!

Crash Bandicoot 4 PC için bütün kesin değil ama ihtimal var


İlk çıkışı çok daha öncekilere direnen ve Naughty Dog’un yarattığı Crahs Bandicoot serisine yeni bir oyun geliyor. Artık Naughty Dog’un seri ile ilgisi yok gerçi. Geçtiğimiz gün serinin en yeni oyunu olan Crash Bandicoot 4: It’s About Time bir fragman ile anons edildi. Anons sırasında oyunun ilk düzeyde hangi sistemlere çıkacağı da paylaşıldı. Her zaman olduğu gibi yalnızca konsollara dair bilgi verildi. PS4 ve Xbox One sistemine anons edilmesi Crash Bandicoot 4 PC versiyonunu bekleyenleri de azıcık hayal kırıklığına uğrattı. Ancak oyunun PC için çıkmayacağı anlamına gelmiyor. Orijinalde yalnızca Playstation için özel bir oyun olmasına karşın daha sonra diğer konsollara da geçti.

Bu gidişat 2017 imal Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy adlı oyunda değişti. Çıkışından bir sene sonra PC için de çıktı. Son zamanlarda bir sürü oyunun değişik sistemlere de düşünülüyor olması bu açıdan önünü zati açıyor. Crash Bandicoot 4 PC versiyonu da aynı yoldan gidebilir. Dağıtımcı Activison henüz mevzu ile alakalı net bir şey söylemiyor. Ancak yaptıkları tek bir söyleme bunun mümkün olduğunu düşündürtüyor. “Gelecek için değişik platformları değerlendiriyoruz” söylemesi oyunun konsollarda azıcık zaman geçirdikten sonra PC portuna sahip olabileceği güzergahında. Değişik platformlara Switch de dahil olabilir.

Craash Bandicoot 4 PC için kazançsa hiç fena olmaz. Bu arada oyun 2010 senesinden bu yana yapılan ilk yeni Crash Bandicoot oyunu. Başka Bir Deyişle son 10 sene içerisinde çıkan her şey çoğunlukla remaster idi. Orijinal trilojinin direk devamı olacak. Bu vaziyette N. Sane Trilogy’nin PC için çıkmış olması ve bunun da ilk üç oyunun remaster versiyonu olması PC ihtimalini çoğaldırıyor. Serinin dördüncü oyunu da PC için çıkarsa tam öykü PC’de oynanabilir olacak. Kesintisizlik açısından da ehemmiyetli bir gidişat. Oyunun çıkış tarihi 2 Ekim 2020 olarak tanımlandı.

PC için keşke bir de Crash Team Racing çıksa da Mario Kart stili oyunların PC’deki noksanlığını kapatsa.


Bir önceki yazımız olan Mafia 1 Remake Versiyonunda Polis Zorluğunu Ayarlamanız Mümkün başlıklı makalemizde mafia 1 remake, mafia 1 remake çıkış tarihi ve mafia definitive edition hakkında bilgiler verilmektedir.