Counter Strike 1.6 Tarayıcı Üzerinden Ücretsiz Olarak Oynanabilir!

tarafından
58

Counter Strike 1.6 Tarayıcı Üzerinden Ücretsiz Olarak Oynanabilir!

Efsane olarak tabir edilen oyunlardan biri olan Counter Strike 1.6 tarayıcı üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğimiz şekilde yayınlandı.

Counter Strike serisinin en sevilen ve hala yüksek sayıda oyuncuya hitap eden oyunu Counter Strike 1.6 sevenlerini oldukça sevindirici bir haber ile karşımızda. Günümüzde serinin son üyesi CS:GO ile oyun dünyasını kasıp kavuran Valve, bu başarısını hiç kuşkusuz serinin önceki oyunlarına borçlu. Önceki oyunlarda yakalanan büyük başarılar her yeni Counter Strike oyununu bizler için ilgi çekici hale getirdi. Counter Strike serisini en sevilen serilerden biri haline getiren oyunların başında ise efsane oyun Counter Strike 1.6 geliyor.

Yayınlanan hayran yapımı bir internet sitesi sayesinde CS 1.6’yı tarayıcınız üzerinden oynamanız mümkün hale geldi. Hiçbir kurulum yapmadan tarayıcı üzerinden oyunu direk oynamanızı sağlayan bu site ile en popüler taktik fps oyunlarından biri olan CS 1.6’ya erişim sağlayabiliyorsunuz. CS-Online Club ismindeki bu sitede sunuculardan birine giriş yaptıktan sonra oyuna erişim sağlıyorsunuz. Ardından klasik CS 1.6 haritalarında oyunu oynayabilirsiniz.

Ücretsiz sunucular üzerinden rastegele oyuncular ile oyunu oynamanız mümkün. Ancak kendi arkadaşlarınızla oyunu oynamak isteyen kullanıcıların sunucu kiralamaları gerekiyor. Bunun için de site sizlerden bir miktar ücret talep ediyor.

Ücretsiz olarak CS 1.6 oynamak ve ücretli sunucu fiyatlarını almak için buradaki bağlantıdan siteye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizlere destek olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Amazon Tarafından Geliştirilen New World Oyunundan Yeni Görüntüler başlıklı makalemizde amazon new world, amazon oyun ve amazon oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.