Civilization 6 Sezon Bileti ile 6 Yeni DLC!

tarafından
76
Civilization 6 Sezon Bileti ile 6 Yeni DLC!

Civilization 6‘nın 2016 yılından beri hala güncelleme alan bir oyun aldığını bilince, 2K Games’e olan saygımız ister istemez artıyor. Bugün, oyuna gelecek yeni sezon bileti olan New Frontier Pass tanıtıldı. Civilization 6 sezon bileti ile oyuna tam tamına altı yeni DLC eklenecek. İlk alacağımız DLC’ler olacak Maya ve Gran Colombia paketi 21 Mayıs’ta yayınlanacak. Her ay iki adet DLC yayınlanacak demek oluyor ki bu da bizim için oynanabilir harika iki farklı içerik demek. Maya ve Gran Colombia ile oyuna iki yeni lider eklenecek ve bu liderler paketler çıkmadan önce duyurulacak. Aynı zamanda yeni binalar, üniteler, kaynaklar, doğal hariaklar ve son olarak Apokalips isimli yeni bir oyun modu da oyuna eklenecek. Apokalips modunda bizleri büyük orman yangınları, asteroid saldırıları ve güneş patlamaları bile bekliyor olacak.

Haziran ayında çıkacak paketimizin adı ise Ethiopia olacak ve oyuna yeni bir uygarlık ile bir lider ekleyecek. Sonuç olarak tüm paketler ile oyuna sekiz yeni uygarlık, dokuz lider, altı yeni oyun modu ve bir çok içerik eklenecek. New Frontier Pass’i satın almak isteyenler ise 40 dolar gibi bir ücreti gözden çıkarmak durumunda kalacaklar. Paketleri tek tek almak isteyenler ise iki liderli paketlere 9 dolar, tek liderli paketlere ise 5 dolar vererek satın alabilecekler. Yukarıdaki resimde tüm içeriğin çıkış tarihleri, aşağıdaki videoda ise sezon biletinin resmi videosu yer almakta, bir göz atın dilerseniz.

Bir önceki yazımız olan Mafia Serisine Yeni Oyunlar Geleceğin Müjdesi Verildi başlıklı makalemizde mafia, mafia 1 remake ve mafia 4 hakkında bilgiler verilmektedir.