Call of Duty’den Farklı Bir Warzone Hile Çözümü!

tarafından
34
Call of Duty’den Farklı Bir Warzone Hile Çözümü!

Call of Duty Warzone hile için eskisi kadar uygun olmayacak!

Hemen hemen her FPS oyununda olduğu gibi, Call of Duty: Warzone hile kullanan oyunculardan nasibini almış durumda. Hatta durum o kadar ileri gitti ki bazı konsol oyuncuları, bilgisayar oyuncuları ile çapraz platform oynanışı kapatmış durumda. Şimdiye kadar yasaklanan 70,000 oyuncu, oyunun toplam oyuncu kitlesine nazaran küçük bir rakam olarak bir kenarda dururken bu hafta yayınlanan güncelleme ile işler değişecek gibi görünüyor! Infinity Ward, hileciler için güzel bir sistem formüle ediyor, bu da Warzone hilecilerine kötü haber demek oluyor! Artık tüm hileciler (daha doğrusu hile yaptığı düşünülen oyuncular) aynı lobide toplanılacak. Kısaca hile yapanlar ile hile yapanlar karşı karşıya gelecek ve hile açmanın zevkine birlikte varacaklar!

Bu sistem daha önce bir çok oyunda farklı şekillerde de olsa yapılmış durumda. Özellikle zamanınızı çalan ve oyun zevkinizi yok eden bu hilecilerin, kendisi gibilerden nasibini alması oldukça memnun edici bir durum. Bakalım tüm bu hile açanların bir arada olduğu YouTube videoları ne zaman elimize geçecek ki izlemesi bir hayli eğlenceli olacaktır diye düşünüyoruz. Tabi bu durum aslında “hile” yapmayı engellemiyor ki Infinity Ward‘da bu durumun farkında olacak, oyundan hileyi kaldırmak adına özel bir takım görevlendirdi. Bu haftadan itibaren şikayet ettiğiniz oyuncular ceza alırsa tarafınıza bildirilecek, böylece şikayet ettiklerim asla ceza almıyor izleniminden kurtulmuş olacağız. Son olarak ölüm kamerası üzerinden raporlama ve gözlemci modu da oyuna yakın zamanda eklenecek.

Bir önceki yazımız olan Red Dead Redemption 2 Xbox Game Pass Konsol’da! başlıklı makalemizde Red Dead Online, Red Dead Redemption ve Red Dead Redemption 2 hakkında bilgiler verilmektedir.