Call of Duty: Warzone için Beklenen Duos Modu Geldi

tarafından
54
Call of Duty: Warzone için Beklenen Duos Modu Geldi

Call of Duty: Warzone için beklenen iki kişilik Duos Modu sonunda yayınlandı. İlk günden itibaren sürekli olarak dile getirilen iki kişilik mod, bugün yayınlanan bir güncelleme ile oyuna dahil oldu.

CoD: Warzone, çıktığı günden itibaren oldukça sevilen bir battle royale oyunu olarak gündemde. Tamamen ücretsiz bir şekilde CoD evreninde oynayabildiğimiz Warzone, artık iki kişilik ekipler halinde de oynanabiliyor.

Önümüzdeki günlerde yeni sezona giriş yapmaya hazırlanan CoD Warzone, bugün itibari ile 2 kişilik ekipler halinde oynanabilir oldu. İlk çıktığı günden itibaren 3 kişilik ekipler ile ya da tek başımıza oynayabildiğimiz battle royale oyunu, artık 2 kişilik ekipler ile oynanabiliyor. Özellikle de battle royale oyun türünde olmazsa olmaz denebilecek 2 kişilik oyun modu, oyunun çıkışından beri eleştirilen bir unsur olarak karşımıza çıkıyordu.

2 kişilik ekipler olarak oynanabilen Duos modu, artık CoD Warzone için de geçerli oluyor. Oyun ilk olarak piyasaya sürüldüğünde yalnızca 3 kişilik ekipler halinde oynanabiliyordu. Sonrasında 4 kişilik ekipler oyuna eklenmişken, en son ise tek kişi solo olarak oynayabileceğimiz bir mod oyun içerisinde yayınlanmıştı. Bugün itibari ile ise Duos modu oynanabilir durumda.

Activision, yeni Warzone güncellemesinde bu modun oyuna eklenmesi dışında herhangi bir yenilik ise getirmedi. Ayrıca geliştirici ekip, bir de oyuncular için taktik denebilecek bilgiler paylaştı. Bu taktikleri özetlemek gerekirse tek bir unsur bulunuyor; “Tek başına gezme.”

Peki sen battle royale oyun türlerinin son ve popüler örneği Warzone hakkında ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak bizler ile paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Bir önceki yazımız olan Silent Hill’den Piramit Kafa Dead by Daylight’a Geliyor! başlıklı makalemizde Dead by Daylight, DLC ve Piramit Kafa hakkında bilgiler verilmektedir.