Call of Duty Warzone Gulag için Yeni Silahlar Geliyor

tarafından
29
Call of Duty Warzone Gulag için Yeni Silahlar Geliyor

Call of Duty Warzone Gulag özelliğinde kullanılmak için yeni silahların oyuna ekleneceği açıklandı.

Call of Duty çıktığı günden bu yana oyun severler tarafından oldukça ilgi görüyor. Piyasada hali hazırda birçok Battle Royale oyunu olsa da, Call of Duty Warzone yenilikçi özellikleri ile dikkat çekiyor. Bu tarzda diğer Battle Royale oyunlarında olmayan özelliklerinden biri de “Gulag“.

Gulag, Call of Duty Warzone oyununda ölen oyuncuların kendi aralarında 1v1 maç atmalarını sağlayan bir özellik. Bu özellik sayesinde 1v1 maçı kazanan oyuncu tekrar oyuna geri dönebilme hakkı kazanıyor. Gulag, diğer Battle Royal oyunlarında olmaması ve oyunculara ikinci bir şans vermesi yönünden oyuncular tarafından oldukça sevilen bir özellik. Özellik sayesinde oyuncular oyunlarına kaldıkları yerden devam etmeleri için bir şans daha yakalamış oluyorlar.

Geliştiriciler ise sevilen bu özelliği oyunculardan gelen isteklere dikkat ederek geliştirdiklerini ve yeni silahlar ile Gulag özelliğini güncelleyeceklerini bildirdiler. Konu ile ilgili yapılan açıklamada Gulag’a her ne kadar silah güncellemesi gelecek olsa da oyunun silah havuzunun küçük tutulacağı açıklandı. Bunun nedeni olarak ise oyuncuların bütün silahlara daha rahat ulaşabilmeleri ve bütün silahlar hakkında bilgi sahibi olabilmelerinin istenmesi gösterildi.

Yapımcılar tarafından Gulag’a gelecek olan silah güncellemesinin tarihi hakkında ise henüz bir bilgi verilmedi.

Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, ayrıca sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nfs Payback Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde Need for Speed Payback, Need for Speed Payback torrentle indir ve nfs payback hakkında bilgiler verilmektedir.