Call of Duty: Warzone 200 Kişilik Lobi İle Geliyor!

tarafından
40
Call of Duty: Warzone 200 Kişilik Lobi İle Geliyor!

Call of Duty: Warzone 200 karakter lobi ile karşımıza çıkıyor. Oyunun dördüncü sezonu Reloaded ile beraber gelen aktüelleme ile Warzone’da artık 200 karakter maçlara katılım sağlayabileceksiniz. Aktüellemenin orijinal ebadı takribî 22GB şayet sizde yalnızca Warzone yüklü ise, bütün versiyona sahip olmanız gidişatında ise 34 GB’a yakın bir aktüelleme sizi bekliyor olacak. Bu aktüelleme ile beraber Warzone Quads maçların da oynayacak oyuncu rakamı 150 bireyden 200 şahsa çıkmış olacak.

Aktüelleme ebadı mevzusuna gelecek olursak, oyunun yüklemiş halinin ebadı yeni aktüelleme ile beraber eksilecek. Natürel bu gidişat indirmeniz gereken 30GB’ı değiştirmiyor fakat en azından kapladığı alan bir nebze az olacak. Aktüelleme ile beraber ise orijinal oyuna yeni bir harita ve mod ilave ediliyor, yayınlanan fotoğrafı yazıyı okumak için tıklayın.

Dörder bireyden oluşan 50 ekibin kıyasıya yarışacağı bu aktüelleme ile harita oldukça şenlenecek ve oyunu kazanmak artık çok daha güç olacak. 200 karakter bir lobi demek, daha uzun maçlar olacak mı demek, yoksa oyunun başında büyük kırımlar mı dönecek meçhul, ortalığın cehenneme dönüp herkesin kafasını çevirdiğinde bir düşman göreceği kesin.

Makûs haberi en son verelim dedik. Warzone 200 karakter lobi, ebediye kadar oyuna dahil olmayacak; Activision’un yaptığı söylemeye göre hudutlu bir vakit için oyuna dahil 200 karakter lobiler. Hudutlu bir vakit derken, dördüncü sezonun sonu mu yoksa bir aylık bir zaman mı henüz belirli olmasa da, hemen girip 200 karakter lobiyi sınayacağım bir hakikat. Umarım ortalık fazla karışmaz ve girer girmez elenmek zorunda kalmayız..

 

 

Bir önceki yazımız olan Fortnite’taki araçların istatistikleri ortaya çıktı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.