Reklam

Reklam

Call of Duty: Warzone 2

Call of Duty: Warzone 2 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Call of Duty: Warzone 2’nin uzun zamandır beklenen çıkış tarihi sızdırılmış gibi görünüyor. Zamanın bu noktasında Activision, Warzone’un yeni sürümünü yalnızca 2022’nin sonundan önce piyasaya sürmeyi taahhüt etti. Battle Royale oyununun resmi lansman tarihini önümüzdeki ay içinde öğreneceğiz gibi görünse de, yeni sızıntı, duyuruyu vaktinden önce bozmuş olabilir.

Reddit’te görüldüğü üzere Call of Duty: Warzone 2’nin küresel lansmanının 16 Kasım’da gerçekleşeceğini iddia eden yeni bir belge ortaya çıktı. Söz konusu belgenin, Activision’dan kaynaklandığı ve World of Warcraft: Dragonflight için bir tarih ve Diablo 4 için ön sipariş tarihi de dahil olmak üzere bir dizi başka çıkış tarihini listelediği iddia ediliyor. Gösterilenlerin doğru olduğunu varsayarsak, Warzone 2, Call of Duty: Modern Warfare 2’nin Ekim ayının sonunda piyasaya sürülmesinden sadece üç hafta sonra piyasaya sürülecek.

Yine de belirtildiği gibi, Activision, Warzone 2’nin resmi çıkış tarihini öğrenmek için daha fazla beklememiz gerekmiyor. Önümüzdeki ay 15 Eylül’de yayıncı, Call of Duty: Next adını verdiği bir etkinlik düzenliyor. Şu anda Warzone 2 ile ilgili yeni detaylar kamuoyuna açıklanacak. Bu aynı zamanda oyunun resmi olarak çıkışını duyacağımız yer olabilir.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası