Call of Duty: Mobile güncellemesi yayınlandı

tarafından
37
Call of Duty: Mobile güncellemesi yayınlandı

Tencent ve Activision’un geliştirdiği Call of Duty: Mobile, yeni güncellemeleriyle farklı özelliklere kavuşmaya devam ediyor. Ekim 2019’da piyasaya çıkan oyun ve popülaritesini artırmaya devam ediyor. Ramazan ayına özel yayınlanan güncellemenin ardından beklenen büyük Call of Duty: Mobile güncellemesi de iOS ve Android için yayınlandı.

Call of Duty: Mobile 1.0.12 güncellemesinin yeni haritası ortaya çıktı

Bugüne kadar 150 milyondan fazla kez indirilen Call of Duty: Mobile’ın iOS ve Android sürümü için 1.0.12 güncellemesi yayınlandı. Güncelleme yeni oyun modları, yeni Battle Pass sezonu, yeni haritaların yanı sıra 6. Sezon Sıralama Modu desteği, yeni karakterler ve silah dengesi değişiklikleri gibi yenilikler kullanıcıların daha iyi bir CoD: Mobile deneyimi yaşatacak.

call of duty: mobile güncellemesi

Call of Duty: Modern Warfare 2’nin en sevilen haritalarından olan Rust, yeni güncelleme ile mobil sürüme nihayet geldi. Rust haritası dışında Kill Confirmed ve Capture The Flag modu dahilinde Saloon adında yeni bir harita da oyuna eklendi. Yeni güncellemenin boyutu ise her iki mobil işletim sistemi için de 2.4 GB boyutunda bulunuyor.

Yeni güncelleme detaylarının yanı sıra Sony Mobile ve Activision iş birliği ile düzenlenen Call of Duty: Mobile World Championship 2020 turnuvasının 30 Nisan’da başlayacağını da oyuncular ile belirtelim. Düzenlenecek turnuvada 1 milyon doların üzerinde ödül dağıtılacak.

Activision Call of DutyCall of Duty MobileCall of Duty: Modern Warfare 2CoD Mobilecod mobile rust haritasıtencent

#post_detail_content .tags_sdn_posts strong a {
border: 1px solid #ddd;
background: #a5a5a5;
color: white !important;
padding:2px 10px;
font-size:12px;
font-weight:normal;
display:inline-block;
margin:2px;
}
#post_detail_content .tags_sdn_posts strong a:hover {
opacity:.7;
}

Bir önceki yazımız olan PUBG Mobile Lite 0.17.0 güncellemesi yolda! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.