Call of Duty – Black Ops 4 İnceleme

tarafından
462
Call of Duty – Black Ops 4 İnceleme

Call of Duty meraklılarının sürekli olarak yenilik beklediği bu oyunda yapımcılar tarafından bir türlü karşılanmayan bu istek, tüm Call of Duty sevenlerini çileden çıkardı. Geçtiğimiz sene piyasaya çıkan Call of Duty Black Ops 4 oyununda senaryo yok. Oyundan senaryo modunu kaldırarak ağırlığı multiplayer moduna verdiler.

Call of Duty Black Ops 4 Multiplayer modunda tam 14 harita var. Bu haritalardan 4’üne geçmiş serilerden aşinayız. 4 harita revize edilip tekrar Black Ops 4’e eklendi. Yeni diyebileceğimiz tam 10 harita ile Black Ops 4 karşımıza çıkıyor. Haritalar görsel olarak tatmin ediyor, eksik var diyebileceğimiz herhangi bir şey yok. Bu noktada eleştirebileceğimiz tek bir husus var. Eski Call of Duty serilerinden alıştığımız geniş sokak ve caddeler yok. Sürekli dar sokaklarda oyun oynamak belli bir süre sonra insanı sıkıyor.

Call of Duty Black Ops 4’te yer alan karakterler hepsinin kendine özgü birtakım özellikleri bulunuyor. Şu an için toplamda 10 karakter mevcut. Bu 10 karakterin 6’sına Black Ops 3’ten aşinayız. Kalan 4 karakteri ise yeni görüyoruz.

Oyunda en dikkat çekici multiplayer modu ise control modu. Bu modda harita üstündeki 3 farklı noktayı ele geçirmeniz isteniyor. Ve bunları belli bir süre içerisinde yapmanız gerekiyor. Her ele geçirdiğiniz yer için size ekstradan süre veriliyor. Bölgeleri savunan takımın ise tekrar doğma hakkı sınırlı olduğundan dolayı savunan takımın çok dikkatli bir şekilde oynaması gerekiyor.

Call of Duty – Black Ops 4 Trailer

Oyuna buraya tıklayarak oyunalisveris.com’dan uygun fiyata alabilirsiniz. Ucuz oyun, epin nasıl alınır? konumuzu incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fallout 76 İnceleme başlıklı makalemizde fallout 76 rehberi hakkında bilgiler verilmektedir.