Borderlands: The Handsome Collection Ücretsiz Oldu

tarafından
66
Borderlands: The Handsome Collection Ücretsiz Oldu

Epic Games, 2 hafta önce ücretsiz bir şekilde GTA V dağıtarak milyonlarca kullanıcıyı kendine çekmeyi başarmıştı. Bunun üzerinde ise Civilization VI oyununu ücretsiz sunarak strateji sever kitleyi de elde ettikten sonra şimdi ise Borderlands: The Handsome Collection ücretsiz oldu.

Normalde 480 TL fiyat etiketi ile satılan Borderlands serisinin seti, Epic Games Store içerisinde tamamen ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor. Paket içerisinde Borderlands, Borderlands 2, Borderlands: The Pre Sequel oyunları ve bu oyunlara ait tüm DLC paketleri bulunuyor. Bu sebeple daha önce Borderlands serisine şans vermemiş iseniz sizler için mükemmel bir fırsat diyebiliriz.

Epic Games, ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. GTA V ile başlayan ücretsiz oyun serüveni, Civilization 6’nın ardından Borderlands: The Handsome Collection ücretsiz oldu.

Borderlands serisi, tamamen Mad Max tarzı bir dünyada geçen distopik oyunların atası olarak nitelendirilebilir. Çizgi film grafikleri ve esprili hikaye anlatımı ile oldukça sevilen yapımlardan biri haline gelen seri, özellikle geçtiğimiz dönemlerde çıkışını gerçekleştirilen Borderlands 3 ile büyük bir ivme yakaladı.

Borderlands: The Handsome Collection paketini kütüphanenize eklemek için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer linke ulaşamazsanız belirli aralıklarla tekrar deneyebilirsiniz. Yoğunluktan dolayı çökmeler yaşanabiliyor.

Epic Games üzerinde haftaya kadar oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca oyunu kütüphanenize bir kez ekledikten sonra süresiz olarak oyuna sahip oluyorsunuz.

Peki sen Epic Games Store indirimleri konusunda ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Bir önceki yazımız olan BlizzCon 2020 İptal Edildi! başlıklı makalemizde Blizzard, Blizzcon ve BlizzCon 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.