Bloons TD 6, Steam’in Yeni Gözdesi Oldu

Bloons TD 6

Bazen Steam listelerine göz atmayı seviyorum. Kısmen eğlence amaçlı, hangi tuhaf oyunların sıralamada yükseldiğini görmek için, ama aynı zamanda kısmen iş için, çünkü şimdi size Bloons TD 6‘nın Steam platformundaki en iyi oyunlardan biri olduğunu söyleyeceğim. Evet, bu Bloons Tower Defense serisindeki en son giriş, muhtemelen tarayıcınızda on yıldan fazla bir süre önce oynadığınızı hatırladığınız oyunlar.

Bloons TD 6, SteamDB’nin gösterdiği gibi bugün 43.629 oyuncuyla zirveye ulaştı. Bu da onu, Terraria ve Civilization 6 gibi saygın oyunlar arasına sokmuş oldu, günün en büyük 23. Steam oyunu haline getiriyor.

Bloons TD 6 İnceleme Videosu

Ne söyleyebilirim? Kule savunması eğlencelidir, Bloons sevimli ve nostaljiktir ve fiyat olarak herhangi bir video oyunu için ödenmesi gereken iyi bir fiyattır. XQc de dahil olmak üzere bir dizi Twitch yayıncısı, satış döneminde oyunu seçti ve bu da kesinlikle popülerliğe katkıda bulundu.

Bloons TD 6 ilk olarak 2018’de mobil cihazlar için piyasaya sürüldü ve o yılın 17 Aralık’ta Steam‘i vurdu. O zamanın çoğunda sessizce sağlam bir oyuncu tabanına sahipti, ancak son birkaç haftanın zirveleri açık ara en büyüğü oldu ve oyun hala düzenli güncellemeler alıyor.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası