Bloodlines 2 Ertelendi

tarafından
14
Bloodlines 2 Ertelendi

2020 seneyi sonlarında çıkması beklenen Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 daha ileri bir tarihe ertelendi. Ayrıntılar haberimizde.

İlk oyunu bir kült olarak görülen ve bu sebeple hoşlananları tarafından coşkuyla beklenen Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 bugün yapılan söyleme ile 2021 senesine ertelendi. Oyunun başta 2020 ilk çeyreğinde çıkması tasarlanmış ancak 2020 sonlarına ertelenmişti. Bugün yapılan fotoğrafı söyleme ile ise oyunun 2021 senesine ertelendiği söylendi.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Paradox Interactive ve Hardsuit Labs yaptıkları söylemede muhtemel olan iyi oyunu sunmaya çalıştıklarını belirttiler. Orijinal Bloodlines oyununa yaraşır bir varis yapmaya çalıştıklarını söyleyen takım, kendilerine koydukları nitelik standartı ve hırslarını karşılayabilmek için daha çok zamanı gereksinimi olduğunu belirtti. Bu surattan 2020 sonunda çıkma emellerinin artık muhtemel olmadığını, en iyi oyuncu tecrübeyi için çıkış tarihini ertelediklerini belirttiler.

Üretimci takım “Ne kadar güç olsa da doğru karar bu, umarım bunu anlarsınız, bizler Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’yi geliştirmeye devam ederken sabrınıza teşekkür ediyoruz” biçiminde söylemeye son veriyor.

Şimdilik elimizdeki bilgiler bu kadar. Yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarıyor olacağız. Bu vakit zarfında serinin kültleşmiş ilk oyunu hakkında bir yazımızı okumak için alttaki irtibatı kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Twitch Prime Artık Prime Gaming Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.