Black Manta Fortnite’a geliyor olabilir!

tarafından
41
Black Manta Fortnite’a geliyor olabilir!

DC kişiliklerinden Aquaman’in ardından onun en büyük düşmanı olan Black Manta şahsiyeti de Fortnite’a davetli olacak gibi görünüyor.

Tertip Ettiği aktifliklerin yanı gizeme oyun kâinatına dahil ettiği değişik kişiliklerle de oyuncuların alakasını canlı yakalamayı muvaffak olan Epic Games‘in Fortnite’a ilave edeceği bir sonraki kişilik Black Manta olabilir gibi görünüyor. Emin bilgi madencilerinden Hypex‘in yaptığı sızıntı ile ortaya çıkan bilgiler bu ihtimali daha da kuvvetlendirmiş gidişatta.

Kişiliğin kostümünün yanı gizeme onunla aynılaşmış olan ikonik çift bıçakları da oyuna ilave edilecek. Bıçaklar oyun içerisinde kazma işlevi görecek. Sızdırılan bilgilere göre 16 Haziran günü oyuna ilave edilmesi olası görünen yeni kostüm hakkında ise Epic Games cephesinden gelen fotoğrafı bir söyleme bulunmuyor. Oyunun yeni sezonununda Atlantis‘in de oyun haritasına ilave edileceği dedikodularını ve Aquaman’in bu sezonda ehemmiyetli bir yer kapladığını düşünecek olursak baş düşmanının gelişi değişik hadiselerin de başlangıcı olabilirmiş gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Fallout 76 Game Pass Kütüphanesine Ekleniyor! başlıklı makalemizde DLC, Fallout 76 ve Game Pass hakkında bilgiler verilmektedir.