Black Desert Online Prime Gaming Kullanıcılarına Ücretsiz

black desert online

Pearl Abyss ve Amazon, Black Desert Online 7 Nisan – 5 Mayıs tarihleri ​​arasında Prime Gaming kullanıcıları için ücretsiz yapmak üzere bir araya geldi. Bu işbirliğinin Prime oyuncuları için pek çok geleceği var. Bir Prime Gaming hesabınız varsa, Black Desert Online oynamak için bir Game Pass ve ücretsiz bir evcil hayvan verilecektir!

Black Desert Console oyuncusuysanız, ücretsiz bir evcil hayvan ve hizmetçi peri Irene alacaksınız. Bu ücretsiz eklemeler, oyuncuların değerli kaynakları kolayca bulmasına, yönetmesine ve taşımasına olanak tanır. Prime Gaming üyeyseniz sadece bu kadar değil dahası da var.

Black Desert Online Tanıtım Videosu

Black Desert Console’un son karakteri Sage’i oynayan Maceracıları büyük ödüller bekliyor:

  • Maceracılar Sage için tasarlanan görevleri tamamladıktan sonra 7 günlük Değer Paketi, Eyes of the Wise, Atoraxxion Chandelier ve Trainer’s gibi harika ödüller kazanacaklar.
  • Sage’i 28 Nisan’dan önce 62. seviyeye çıkarmayı başaran Maceracılar için özel ödüller var. Ödüller arasında Cron Taşları, Valks Tavsiyesi, Altın Külçeler, Zanaatkar Hafızası, Laila’nın Yaprağı ve Shakatu’nun Nadir gibi işçiliği ve karakter geliştirmesi için çok aranan öğeler var.
  • Pearl Abyss ayrıca antik Kyve’yi avlanma alanlarına da düşürdü. Onu bulabilecek kadar şanslı olan maceracılar, avlanma alanlarında rastgele görünen Kyve ile karşılaştıklarında %300 daha fazla beceri EXP ve %100 savaş EXP gibi muazzam bir güçlendirme alacaklar.

Ayrıca çok sayıda oyun içi etkinlik olacak, öne çıkanlardan biri “Arsha Turnuvasının PVP’si”. Kendi çapınızdaki diğer oyunculara karşı oyun içi avantajlar için daha fazla rekabet edeceksiniz. Yaklaşan olaylar hakkında daha fazla bilgi için mutlaka kontrol edin bu dışarı.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası