Reklam

Reklam

biomutant ipuçları

Biomutant İpuçları ve Püf Noktaları

Biomutant, eski Just Cause ekip üyeleri tarafından yönetilen geliştirici Experiment 101’in ilk açık dünya aksiyon RPG’sidir. Bu diziye çok benzer, Biomutant kaotik bir isyan. Aynı zamanda büyük bir oyun – haritasını oluşturan 64 kilometrekarelik alan, tonlarca yan görev, isteğe bağlı patron karşılaşmaları ve bulunacak gizli konumlarla dolu. Önümüzdeki böyle bir zaman akışı ile, birkaç Biomutant ipucu ve püf noktasına sahip olmak, maceranızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

Biomutant’ta çok fazla özgürlük var. Karakterinizi oluşturmak için birden fazla seçeneğiniz var, görevleri istediğiniz sırayla gerçekleştirmekte özgürsünüz ve güçlü teçhizatlardan oluşan bir koleksiyon hazırlayabilirsiniz. Nasıl oynayacağınız nihayetinde size bağlıdır, ancak bu Biomutant ipuçları ve püf noktaları, dünyayı kurtarma (veya kıyamet!) Ve Kabilelerini birleştirme arayışınızda bir başlangıç ​​yapmanıza yardımcı olacaktır.

Biomutant’ta her seviye atladığınızda, altı özellikten birini (canlılık, güç, zeka, çeviklik, karizma ve şans) 10 puan artıracaksınız. Karakterinizi nasıl belirlemeyi planladığınızdan bağımsız olarak, şansınızı erkenden artırmayı seçmek son derece faydalıdır. Daha yüksek şans, yalnızca kritik vuruşlar yapma şansınıza değil, aynı zamanda ganimet kazanma şansınıza da yardımcı olur. Biomutant’taki savaşlar zorlu olabilir ve yüksek kaliteli ve nadir bulunan teçhizat ve sağlık öğelerini bulma şansınızı artırmak için alabileceğiniz her türlü yardıma ihtiyacınız olacak. Oldukça hızlı bir şekilde seviye atlarsınız, bu yüzden sağlığınız için endişelenmeyin ve çıkışa hasar vermeyin.

Uygun bir patron savaşı olmadığı sürece, nadiren bire bir dövüşürsünüz. Kendinizi tamamen düşmanlarla çevrili bulmanız yaygındır. Elinizde birkaç kitle kontrol yeteneğine sahip olmak, hayatta kalmak için çok önemlidir. Freeze veya Mucus Bubble mutasyonu gibi bir PSI-Power, bunalmanızı önlemeye yardımcı olacaktır.

Bu yazımızı da inceleyin !

Mutasyonların kilidini açmak için yalnızca biyo noktalara ihtiyacınız olsa da, PSI Güçlerinin kilidini açmanın, PSI noktaları ile birlikte Karanlık veya Açık Aura gereksinimini karşılamanızı gerektirdiğini unutmayın. Bu Aura noktaları yalnızca diyalog seçimleriyle kazanılabilir. PSI Güçleri listesine bir göz atın ve istediğiniz şeyin kilidini açmak için önceden Aura’ya özgü kararlar vermeyi planlayın.

Cüzdanınızda makul miktarda paranız olduğunda, ekipmanınızı satmak yerine sökmek genellikle daha iyidir. İstenmeyen eşyalarınızı parçalara ayırmak, size silah yapmak ve zırh eklentileri kurmak için kullanacağınız kaynaklar sağlar. Ekipmanınızı sürekli yükseltmek, önceliğiniz olmalıdır. Yaptığınız şey genellikle satın alabileceğinizden daha güçlü olacağından, mağazaları temel silah parçaları için kontrol edin.

biomutant

The Legend of Zelda: Breath of the Wild and Biomutant farklı olmadığından beri birçok açık dünya oyunu bir planör tamircisi sunuyor. Bu nedenle, ilk Automaton yükseltmenizin kilidini açtığınızda Planör işlevini seçmek cazip gelebilir. Bununla birlikte, bunun yerine Sağlık Enjektörüne öncelik vermeniz daha iyi. Arka cebinizde fazladan iyileşme olması zorlu dövüşlerde son derece değerlidir. Planör, çapraz geçişe yardımcı olma açısından görece yararsızdır, bu yüzden keşiflerinizi sınırlandırma konusunda endişelenmeyin.

Gri bir ahlak yolunu seçmeyi seçmek, yeni PSI-Güçlerin kilidini açmanın mantıklı bir yolu gibi görünebilir ve bu çoğunlukla doğrudur. Ancak, her ikisinden ziyade Dark veya Light Aura kararlarına daha fazla eğilmeniz muhtemeldir. Bunu kucaklayın ve tüm güç listesinin kilidini açmak için yeterli Aura puanı kazanmanızı sağlamak için tek bir Aura yoluna bağlı kalın. Tüm teçhizatınız ve karakter ilerlemeniz New Game + ‘e taşınır, böylece bir sonraki oyunda zıt yolda yürürken ilk seçiminizin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası