Bilgisayardan PUBG Mobil Nasıl Oynanır?

tarafından
386
Bilgisayardan PUBG Mobil Nasıl Oynanır?

Bilgisayardan PUBG Mobil Nasıl Oynanır?

Çağımızın en meşhur ve en beğenilen oyunları arasında yer alan PUBG, mobil versiyonunu piyasaya çıkarmasından sonra binlerce oyuncuyu kendine hayran bırakmayı başardı. Peki bilgisayardan PUBG mobil nasıl oynanır? Nelere dikkat edilmeli?

Dünyada oldukça popüler olan PUBG Mobil oyununu bilgisayar üzerinden oynamanız için birçok alternatif yer alıyor. Şimdi sizler için en fazla tercih edilen 2 alternatif hakkında bilgi vereceğiz.

Bilgisayardan PUBG Mobil Nasıl Oynanır?

  • Nox Player: Nox Player’ı kullanmak için ilk olarak sitesinden indirmeniz gerekir. Uygulamayı indirdikten hemen sonra bu uygulamanın Google Play Store’una giderek Google hesabınıza giriş yapın. Ardından Android mağazasından oyunu indirmeniz mümkün.
  • Tencent Tarafından Yapılmış Olan Emülatör: Tencent, PUBG Mobil’in dağıtıcı firmasıdır. Oyunla uyumlu olan Android PC emülatörü yapıp kullanıcılara oldukça fazla kolaylık sağlamış bulunmaktadır. Bu emilatör sayesinde PC üzerinden oyuna başlamak için uygulamanın sağ üst tarafında yer alan + tuşuna basın. İndireceğiniz PUBG Mobil APK dosyasını karşınıza çıkan ekrandan tuşlayarak uygulamada oyunu indirmeniz mümkün.

Bilgisayardan PUBG Mobil Nasıl Oynanır?

PUBG Mobil 0.5.0 Güncellemesi

PUBG Mobile 0.5.0 güncellemesi ile beraber Miramar oyununa eklendi. Bu sayede yeni silah ve araçlar oyuncular için açıldı. PUBG Mobil’in Arcade modu tarafından yeni harita desteklenmiyor. Ancak ileri ki zamanlarda gelecek yeni güncellemeler ile bu durum değişebilir.

Oyunculara bir iyi haber de etkinlik görevleri ile daha basit bir şekilde artık oyunda BP kasmanız mümkün.

Bir önceki yazımız olan PUBG için Performans Ayarları başlıklı makalemizde GPU Ayarları, PUBG için Performans Ayarları ve Windows Ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.