Bedava Superhot: Mind Control Delete Edinmek Mümkün!

tarafından
42
Bedava Superhot: Mind Control Delete Edinmek Mümkün!

İlk oyunun sahipleri parasız Superhot: Mind Control Delete sahibi olabilirler


Superhot enfes bir oyun. Tam oyun ağır çekimde alınan kararlarla geçiyor olabilir ama bu konsepti azıcık da süper eforu olan bir John Wick gibi de düşünmek gerekli. Yapabileceğimiz hareketlerle ortaya çıkan netice ise çok cümbüşlü bir tecrübe ortaya koyuyor. Bu oyunu bir de VR ile oynuyorsak zati apayrı bir tecrübeye dönüşebiliyor. İşin sonunda tam yaptığımız şeyleri reel süratinde izleme olanağı buluyoruz. Böylece ortaya harikulade bir aksiyon sahnesi çıkabiliyor. Superhot’un geri kalan özelliklerinden bahsetmeyeceğim. Şu noktaya kadar zati öğrenen öğrenir. 2016 senesinin en garip oyunudur. Şimdi de devam oyunu Steam’e geliyor. Şayet ilk oyunun sahibiyseniz parasız Superhot: Mind Control Delete edinmek muhtemel. Ancak bu kampanya 16 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerli. Başka Bir Deyişle ilk oyuna 16 Temmuz’a kadar sahip olursanız çıktığında Mind Control Delete parasız olacak!

Parasız Superhot devam oyunu olarak bahsetmiş olabiliriz ama teknik olarak oyunun sahiplerine bir bonus gibi düşünebiliriz. Başka Bir Deyişle hiç bir şey yokken parasız gelmiyor. Ancak şu anda Superhot Steam sayfasında %60 indirimle 39 TL yerine 15,60 TL. Parasız Mind Control Delete edinme olanağı 16 Temmuz’a kadar geçerli olsa da bu indirim 23 Temmuz’a kadar geçerli. Bu maliyete iki oyun sahibi olmak da kulağa fena gelmiyor. Onun dışında Superhot VR edition isteyenler için saece %32 indirim var ve maliyeti 26,52 TL. Bu kampanya VR versiyonu için geçerli değil. Basmakalıp Superhot ile edinebiliriz.

Parasız Superhot devam oyunu verilme nedeni ise reelinde bu oyunun 2017 senesinde parasız DLC olarak anons edilmesi. Fakat zaman ilerledikçe ve proje geliştikçe ayrı bir oyuna dönüştü. Bu surattan fiyatlı satılmak gidişatında. Yeniden de ilk tasarıya biraz sadık kalabilmek için daha önceki alıcılarına bir hoşluk yapmak istediler. Varsayım edeceğiniz gibi oyun 16 Temmuz’da erken ulaşıma açılıyor. Parasız sahip olamayanlar için maliyetinin ne olacağı ise henüz muhakkak değil. İlk Superhot oyunundan çok da pahalı olacağını düşünmüyorum.

Oyunu beğeniyordum zati. Çok hoş zamanda geldi!

Bir önceki yazımız olan Shadow Warrior 3 Oynanış Fragmanı Paylaşıldı! başlıklı makalemizde Devolver Digital, Fragman ve shadow warrior hakkında bilgiler verilmektedir.