Battlefield 6 Oyununa Ait Görseller Sızdırıldı

battlefield 6

FPS oyununun yakında ortaya çıkmasından önce, Battlefield 6 oyununda olduğu iddia edilen bir çift görüntü çevrimiçi olarak yayınlandı. Devam serisine aşina olan bir içerik oluşturucu, ekran görüntülerinin yasal olduğunu ve yaklaşan bir fragmandan geldiğini söylüyor.

İki resimden ilki güneşli bir adaya inen uçakları gösterirken, ikincisi kokpitin perspektifinden fırtına sırasında adadan fırlamak üzere olan bir rokete bakıyor. Çekimleri doğrulayan bir kişilik olan Tom Henderson, Battlefield 6‘nın resmi tanıtımının sakin ve sıcak bir şekilde başladığını, yağmurlu ve sefil sona erdiğini ve çok oyunculu oyunun bir parçası olacak dinamik havayı “muhteşem bir şekilde” gösterdiğini söylüyor.

Battlefield 6 Sızan Oyun Görüntüleri #1

Henderson, Nisan ayında birkaç ekranın çizimlerini yapmıştı ve bu yeni resimler, paylaştıklarına yakın. Sızıntının bu görüntüleri kötü bir bağlantıdan kapmasının mümkün olduğunu ve fragmanın ilk taslağı gibi göründüğünü tahmin ediyor. Düşük görsel doğruluktan söz eden Henderson, muhtemelen “yakınlaştırma veya benzeri bir şeyle çekildiklerini” söylüyor ve “Şu anda çok uzak değiliz” diyor.

EA, Battlefield 6 oyununun yalnızca birkaç hafta önce oyun testinde olduğunu duyurdu ve oyuncu anketleri, bir savaş geçişi dahil olmak üzere parçaların oynaması ücretsiz olabileceğini önerdi.

Battlefield 6 Sızan Oyun Görüntüleri #2

EA, Şubat ayında bir sonraki Battlefield’ın bu baharda ortaya çıkacağını söyledi ve Mart ayındaki bir güncelleme, planın bir sonbahar lansmanı için olduğunu söyledi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası