Battlefield 5 oyuncularını üzecek haber geldi!

tarafından
60
Battlefield 5 oyuncularını üzecek haber geldi!

EA Games‘in Dice stüdyosuna güvenerek oluşturduğu Battlefield 5 yolun sonuna geldi. EA’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Battlefield 5 için son güncelleme yayımlanacak. Bildiğiniz üzere, Battlefield 5 Into the Jungle bölümü, 29 Nisan’da sona eriyor. Bir sonraki güncellemenin haziran ayında geleceğini bildiren şirket oyun için son bölüm güncellemesi olduğunu söylüyor.

Battlefield 5 için son güncelleme haziranda geliyor

Bildiğiniz gibi Battlefield 5 için güncellemeler ve geliştirmeler sık sık yapılıyor ve kullanıcılar memnun ediliyordu. İkinci Dünya Savaşı temalı oyunun birçok hayran kitlesi bulunuyor. Yeni bir bölüm gelmeyeceğini duyurmuş olan EA, oyun içindeki deneyimleri geliştirmek üzerine odaklanacak.

Corona virüsü sebebiyle evden çalıştıklarını aktaran ekibin, Battlefield 5 için son güncellemeyi haziran ayında vermeyi planladıkları söyleniyor. Elbette salgın sebebiyle bu tarih ertelenebilir ancak yine de resmi kaynaklar son bölüm güncellemesinin haziran ayında geleceğini söylüyor.

Oyunun yeni gelecek güncellemesiyle birlikte nelerin beklenmesi gerektiği de açıklandı. Bunlar arasında hile yapan kişilerle aktif olarak ilgilenmek varken diğerleri şu şekilde sıralanıyor:

Yeni İçerikler: Bu yaz yeni bir güncelleme yayınlanacak.

Haftalık Ödüller: Yaz güncellemesinin ardından, Haftalık Ödüller olarak Battlefield Parası veya Company Coin alacak ve kaçırdığınız teçhizatları açma şansı elde edeceksiniz.

Etkinlikler ve Aktiviteler: Ayrıca, topluluğun samimi bir atmosferde Battlefield V oynamasını sağlayan #FridayNightBattlefield sunucularının yeniden açılması gibi çeşitli haftalık aktiviteler yapmayı planlıyoruz. Geliştirme aşamasındaki Battlefield oyunlarında sizi buluşturacağımız Throwback Thursday etkinlikleri.

Oyun hakkında yapılan açıklamanın tam haline şu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PlayStation Store için yeni indirim dönemi başladı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.