Battlefield 5 Battle Royale Modu

tarafından
209
Battlefield 5 Battle Royale Modu

Battlefield 5 Battle Royale Modu

PUBG ile başlayan Battle Royale yolunu hız kesmeden sürdürüyor. Kullanıcıların Battlefield 5’i heyecanla beklediği Battle Royale modu Firestorm’un tanıtım videosu ortaya çıktı. Oyuncular bu tanıtım videosu sonrasında Battlefield 5 Battle Royal Modu Firestorm hakkında yorumlara başladı.

Battlefield 5 Battle Royale Modu

Battlefield 5 Battle Royale Modu Firestorm

Son zamanlarda oldukça popüler olan Battle Royale modu, çoğu oyunda kullanıcıların sık sık karşısına çıkmaya devam ediyor. Çok popüler olan Battlefield’de bu konuda üstüne düşen paydan alacağı öngörülüyor. Bu anlamda geliştirmeleri yapılan Firestorm modu, uzun zamandır gündemi meşgul ediyordu.

Yeni oyunun mart ayı içerisinde tanıtımlarının yapılacağı tahmin ediliyor ve oyun moduna ait olduğu ifade edilen ilk tanıtım videosu yayınlandı. Video, oyunun oynanışına ait birçok ipucunu da kullanıcılara sunuyor. Firestorm modu hakkında gerekli olan tüm bilgiler hakkında detaylı bilgi sahibi oluyorsunuz. Oyuna duo, squad ve solo olmak üzere toplam 3 değişik şekilde başlayabilirsiniz. Herhangi bir asker sınıfı seçmenize de ihtiyaç bulunmuyor ve tüm oyuncular da aynı şekilde oyuna başlamaktadır.

Battlefield 5 Battle Royale Modu

Battle Royale’nin diğer modlarında olduğu gibi havadan bırakılıyorsunuz ve toplamda 64 kişi bulunuyor. Battlefield 5 Firestorm’un en büyük ayrıcalığı da tank ile helikopterin var olmasıdır. Tam da bu noktada kullanıcıları büyük bir heyecan bekliyor olacak. Ayrıca silahların bulunabilirlik seviyesi de Common, Epic ve Rare olmak kaydı ile 3 değişik kategoride olacağı ifade ediliyor. Firestorm modunu diğerlerinden farklı kılan en büyük özelliği de takım arkadaşlarınız canlandırılmayı beklediğiniz esnada tabancaları kullanabilme şansınız oluyor. Önümüzdeki günlerde Battlefield 5 Firestorm modunun tanıtımlarının gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Call of Duty Black Ops 4 İnceleme başlıklı makalemizde Battle Royale modu, Black Ops 4 ve Call of Duty hakkında bilgiler verilmektedir.