Battlefield 3 Remaster Geliyor Olabilir!

tarafından
53
Battlefield 3 Remaster Geliyor Olabilir!

Battlefield serisinin yeni çıkacak oyunlarının sızdırılması konusunda oldukça başarılı olan bir YouTuber, Battlefield 3 Resmaster ‘ın üzerinde çalışıldığını iddia etti. Her ne kadar bahsi geçen video çoktan kaldırılmış olsa da, Daqari’ye göre Battlefield 3 Remaster, yeni bir Battlefield oyunu ile birlikte yayınlanacak. Daha önce Activison, Infinite Warfare’ın yanında Call of Duty 4: Modern Warfare Remake’i birlikte satışa çıkarmıştı. Tabi sadece COD 4’ü oynamak isteyen hayranlar tarafından o kadar büyük bir baskı gördü ki oyunu ayrı bir şekilde satışa sunmak durumunda kalmıştı. İddialar gerçek olsa bile, umarım Battlefield 3 Remake tek başına satın alınabilir bir oyun olur.

Remaster’ın içeriğinde, oyunun şimdiye kadar çıkmış tüm DLCleri bulunacak. Aynı zamanda oyunun görselleri, günümüz teknolojisine güncellenecek ve yeni kozmetikler oyuna eklenecek. Aslında o zamanın teknolojisi ile bile oldukça başarılı bir grafik kalitesine sahip bir oyun Battlefield 3. Remake’in ne kadar gerekli olduğu tartışılır, fakat bu denli efsane bir oyunu tekrar ve tekrar satın alacağım kesin. Yeni konsolların çıkışı ile birlikte bu Remaster’ın PC, Xbox Series X ve PlayStation 5’e geleceğini rahat bir şekilde söyleyebiliriz.

Yukarıda yazan tüm bilgilerin resmi olarak duyurulmadığını hatırlatalım. Daqari doğrusu, Battlefield sızıntıları konusunda oldukça isabetli bir isim. Daha önce Battlefield 1’i duyurmuş ve oldukça doğru bilgiler aktarmıştı. Yıllar sonra ise Battlefield V’i oyun çıkmadan önce sızdırmıştı. Diğer bir sızıntıya göre ise yeni çıkacak Battlefield oyunu, Battlefield 3‘ten esinlenerek yapılacak. Yani bir Battlefield 3 Remaster olmayacak. Aslında tüm bu sızıntıların onaylanması için fazlaca beklememiz gerekmeyecek, 18 Haziran’da gerçekleşecek olan EA Play‘de daha güncel ve resmi bilgilere ulaşacağımızı düşünüyorum.

Bakalım yeni Battlefield oyunu, ne tarz bir oyun olacak ve beklentileri karşılayabilecek mi…

Bir önceki yazımız olan Counter Strike 1.6 Tarayıcı Üzerinden Ücretsiz Olarak Oynanabilir! başlıklı makalemizde counter strike 1.6 indir, counter strike 1.6 oyna ve cs 1.6 indir hakkında bilgiler verilmektedir.