Batman: Arkham Knight Geliştiricisinden Suicide Squad Oyunu Geliyor

tarafından
10
Batman: Arkham Knight Geliştiricisinden Suicide Squad Oyunu Geliyor

Batman: Arkham trilojisini video oyun tarihine kazandıran Rocksteady Studios, Suicide Squad oyunu geliştiriyor. Ayrıntılar haberimizde.

Fotoğrafı olarak duyurulan oyun, 22 Ağustos’ta asıllaşacak olan DCFanDome isimli faallikte görücüye çıkacak. Geçtiğimiz Haziran ayında ortaya çıkan rivayetler arasında bir Suicide Squad oyununun geliştirildiği belirtilmişti. Rocksteady Studios’un fotoğrafı Twitter hesabında paylaştığı Superman temalı tweet paylaşımından ve tarih damgasından yeni oyunun geleceği netleşmiş oldu.

DC cihanının makûs şahsiyetlerinden oluşan Suicide Squad geçtiğimiz senelerde beyaz perdeye uyarlanmıştı. Margot Robbie, Cara Delevingne ve Will Smith gibi adların canlandırdığı Suicide Squad takımında Deadshot, Harley Quinn ve Captain Boomerang gibi adlar mevcut. Oyunun hangi şahsiyetler üzerine yoğunlaşacağı ise henüz emin değil. Fakat Rocksteady Studios‘un evvelki üretimlerinden ve özellikle Batman: Arkham serisinden yola çıkıldığında iyi bir oyun olacağı varsayımlar arasında. İlanında Superman’i barındırdığına göre DC cihanının iyilerine karşı gayret vereceğimiz de kısmen doğrulanmış olabilir.

Bir önceki yazımız olan 14 yaşındaki oyuncu Fortnite Champion Series elemelerini kazanan ilk kadın oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.