Atomic Heart’ın Beklenen Fragmanı Yayınlandı

Atomic Heart

Sovyet tarzı bir retro geleceği Bioshock serisinin keşif ve dövüşüyle harmanlayan fantastik FPS oyunu Atomic Heart için yeni bir fragman yayınlandı. İçinde, oyunun ana karakterine ilk bakışı görüyoruz, yumuşak bir şekilde yürüyen ve büyük bir sopa taşıyan görünen tulumlu sakallı bir adam.

Fragman, normalde DLSS ve ışın izleme gibi belirli donanım etkin efektleri vurgulayan bir video Nvidia GeForce YouTube kanalında yayınlandı. Ancak bu klip aslında bunların hiçbirini yapmıyor bunun yerine, bir ziyafet alanı gibi görünen duvarda asılı bir aynada kendine bakan kahramanımıza iyi bir şekilde bakıyoruz. Yukarıda, tavandan bir balerinin devasa bir mermer heykeli sarkıyor ve üst terasta, vücutları bazı bitki bazlı zombi enfeksiyonu tarafından işgal edilmiş görünen, zar zor bilinçli işçiler tarafından devriye geziliyor.

Geriye dönüş bölümüne benzeyen kısa bir çatışma görüntüsü var hepsi oldukça hızlı, ancak bir av tüfeğinin yanı sıra kahramanımızın bir el hareketi kullanarak düşmanı dondurmasına izin veren bir tür güce de bakıyoruz. Müzik yoğunlaşıyor ve baştan sona Rusça çalan zorlu bir seslendirme var.

Atomic Heart Fragmanı

YouTube’un seslendirmeyi İngilizceye çevirmesini sağladık, ancak ne anlama geldiği konusunda pek bir şey çıkaramayız, makine çevirisi yalnızca bu kadarını anında yapabilir.

Kahramanın fotoğrafı dışında, bu fragmanda çok fazla yeni malzeme yok ve gösterişli ‘RTX Açık’ efektleri veya yeni bir patron dövüşü sergilenmiyor . Biraz gerçeküstü ve garip bir şekilde cömert bir ortamda ağır bir tehdit yaymayı başaran daha çetin bir mücadele.

Atomic Heart çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak yayınlandığında bir uyarı almak için Steam‘de istek listenize ekleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası