Asus Vivobook S14 İnceleme

Teknolojinin önde gelen isimlerinden olan Asus, özellikle ürettikleri laptoplar ile büyük beğeni toplamış bir markadır. Bu laptoplardan biri de en son üretim Asus Vivobook S14 modelidir. Bu model i5 8265U Intel işlemcisine sahip. Bunun yanında 8GB DDR RAM ile de dikkatleri üzerinde topluyor. Oldukça güçlü bir sistemi bulunan bu laptopun RAM’leri 2×4 biçiminde konumlandırılmış. Bu şekilde konumlandırılmasının nedeni ise daha sonra RAM’lerin size yetmediği durumlarda 12GB’a kadar çıkarabilmenize olanak tanınmıştır. RAM’lerden biri RAM yuvasına bir diğeri ise ana kart üzerine konulmuş.

NVIDIA GeForce MX150 ekran kartı ile pek çok oyunu takılmadan ve güzel FPS ile oynayabilirsiniz. Beklentilerin çok üzerinde bir laptop olarak karşımıza çıkmayı başardı. Asus Vivobook S14 modelin SSD’si ise 256GB’tır. Tüm bu parçaları birleştirdiğimiz zaman hızlı ve stabil bir laptop olduğunu anlıyoruz. Ayrıca Windows 10 işletim sistemi de birkaç saniye içerisinde açılmış oluyor.

Sistemsel özelliklerin yanı sıra Vivobook S14 laptop modeli görsel olarak da oldukça tatmin edici. 323x22x18 ölçülerinde olan bu laptop ayrıca hafifliği sebebiyle de çok kolay bir şekilde taşınabiliyor. Metal gövdenin üzerine eklenen hoş çizgilerde laptopa ayrı bir hava katıyor. 14 inç olan ekranı ile çok naif ve kibar bir bilgisayar olarak alıcılarını bekliyor. Laptopta yer alan hoparlörler ise hem müzikte hem de film izleme esnasında yüksek performans sunuyor. Her şeyiyle dört dörtlük olan Vivobook S14 modelini hem iş hem de oyun için kullanabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası