Asus ROG Strix Scope Oyuncu Klavyesi | Gaming Klavye

tarafından
173
Asus ROG Strix Scope Oyuncu Klavyesi | Gaming Klavye

Asus ROG Strix Scope, FPS Oyunları İçin Tasarlanmıştır: 2 kat büyük CTRL tuşu İLE FPS oyunlarında daha kolay ve hassas kullanım
Quick Toggle: Fonksiyon ve Medya Tuşu arasında hızlı geçiş için Quick-Toggle switch’i
Stealth Tuşu: Anında gizlilik gerektiren durumlarda tuşa bastığınızda tüm uygulamaları gizler ve tüm sesleri kapatır, tekrar bastığınızda bilgisayarınız kaldığı yerden devam eder
Cherry MX Switch’ler: Alman yapımı Cherry MX switch’ler ile en hassas kullanımı elde edin
Sağlam yapı: Alüminyum çelik üst ve alt kasa ile hem estetik hem de dayanıklı bir klavyeye sahip olun
Sınırsız konfigürasyon: Aura Sync RGB LED teknolojisi sınırsız kişiselleştirme olanağı sağlar.
Makrolar ve hafıza: İstediğiniz tuşlara istediğiniz komutları atayın, Armoury II yazılımı ile ayarlarınızı uygulayın, ve klavyede bulunan dahili hafızaya kaydedin

ÖZELLİKLER

AKSİYON İÇİN TASARLANDI
ROG Strix Scope ile oyun performansınızı geliştirin. Xccurate Design adını verdiğimiz tasarım ve ekstra geniş CTRL tuşu ile ultra hassas derecede oyun oynayın. Renkli RGB Aura arka aydınlatma, oyun / iş modu arasında hızlıca geçiş için Qucik-Toggle switch’i, anında gizlilik için Stealth Tuşu, ve alüminyum kasa ile üst kalitenin zevkini çıkarın. Scope’un gücü ile zaferin gücünü elde edin.

FPS OYUNCULARI İÇİN TASARLANDI
Dünya çapında tanınan ROG R&D takımı FPS oyuncularının oynayış biçimini inceledi. Ve oyuncuların çoğunun CTRL tuşu için daha fazla alana ihtiyacı olduğunu fark etti. Xccurate Design’ın sonucu olarak ekstra büyük CTRL tuşu ile daha fazla hassasiyetle oyun oynayın. Ayrıca kutu içeriğinde çıkan gümüş kaplı WASD tuşları ile klavyenizi kişiselleştirebilirsiniz.

OYUN VE İŞ MODLARI ARASINDA ANINDA GEÇİŞ
Quick toggle switch ile Media veya Fonksiyon (FN) modları arasında anında geçiş yapabilirsiniz.

ANINDA GİZLİLİK
Stealth Key ile, tüm açık pencereler simge durumuna küçültülür, tüm sesler kapatılır. Tekrar bastığınızda her şey kaldığı yerden devam eder.

CHERRY MX RGB MEKANİK SWITCHLER
Alman malı premium kalitedeki Cherry MX marka switchler ile, uzun ömür, dayanıklılık ve hassasiyeti bir arada yaşarsınız.

AURA SYNC
Her tuş için ayrı aydınlatma ayarlayabildiğiniz Strix Scope’ta Aura Sync ile istediğiniz dinamik aydınlatma efektini uygulayabilirsiniz. Ve diğer Aura Sync kullanan Asus ürünlerinizle senkronize bir şekilde kullanabilirsiniz.

ARMOURY II
Armoury II, gelişmiş driver bazlı bir yazılımdır. Ve sistem kaynaklarını düşük bir şekilde kullanarak gelişmiş kontrol olanağı sunuyor. Profiller yaratın, aydınlatmayı değiştirin, efektleri uygulayın, tuşlara makro atayın, ve daha fazlasını yapın. Hatta oyun esnasında donanımınızın istatistiklerini bile görebilirsiniz.

6 adete kadar profil kaydedebilen dahili hafıza
Makro kaydedebilme özelliği
%100 Anti-Ghosting ve Rollover
Windows Lock Tuşu
Kablo Yönetim Sistemi
Alüminyum Kasa

Asus ROG Strix Scope Oyuncu Klavyesine uygun fiyata sahip olmak istiyorsanız akakçe sitesi üzerinden en uygun fiyatları inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak Asus ROG Strix Scope Gaming Klavyenin fiyat sayfasına ulaşabilirsiniz. Diğer oyuncu klavyelerini incelemek için ise buraya tıklayarak Oyuncu Klavyesi kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Asus Cerberus Arctic Oyuncu Klavyesi | Gaming Klavyesi başlıklı makalemizde Asus Cerberus Arctic, Asus Gaming Klavye ve Asus Oyuncu Klavyesi hakkında bilgiler verilmektedir.