Assassin’s Creed Valhalla Kuzgun Yerine Güvercin Almak

Assassins Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla maceramızda bize kuzgun Synin eşlik edecek, ama kuzgun yerine onu daha iyi hale getirebilecek bir şey var, kuzgun Synin‘i bir güvercine çevirebilirsiniz.

Bir çok kişi bir kuzgun yerine neden bir güvercini tercih etsin ki. Güvercin mi? Bu nasıl bir kuzgundan daha iyi? Sanırım bu herkes için geçerli değil ama kuşlara karşı gerçek bir düşkünlüğü olanlar elbette vardır.

Assassins Creed Valhalla Güvercin

Güvercin kilidini açmak için elbette Assassin’s Creed Valhalla‘ya sahip olmanız ve ayrıca bir Amazon Prime abonesi olmanız gerekir. Prime Gaming sayfasında , Assassin’s Creed Valhalla Carolingian Dynasty Gear Pack’in kuşun yanında bir donanım seti, at binek, gemi görünümü ve bir silah içeren bir bağlantısı var. Ubisoft Connect ve Prime hesaplarınız zaten bağlı değilse, bunu yapmanız gerekir. Ancak aksi takdirde, sadece malzemeleri talep edin ve otomatik olarak oyununuza eklenecektir.

Assassins Creed Valhalla Güvercin Ayarı

Bir daha ki sefere giriş yaptığınızda kuzgun yerine güvercinin oyuna eklendiğini göreceksiniz. Ancak donanım setinin en iyi parçası olan güvercini donatmak için en yakın at ahırına gitmeniz gerekecek. Bunlar aynı zamanda büyük kuş kafesi görevi görür ve yukarıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi menüden güvercini seçebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası