Assassin’s Creed Valhalla Kılavuzu | Yerleşim yerini yükseltme

Assassins Creed Valhalla

İngiltere kıyılarına vardığınız andan itibaren, Ravensthorpe sizin yerleşim yeriniz olur. Başlangıçta pek bir şey gibi görünmeyebilir, ancak yerleşim yerinize yeni binalar inşa etmeye başladığınızda, silahlarınızı yükseltmek, görünümünüzü değiştirmek, yeni görevlere erişim kazanmak ve çok daha fazlası gibi bir dizi seçenek kullanılabilir hale gelir. Roma bir günde inşa edilmedi ve eski evinizi gelişen bir şehre dönüştürmek zaman alıyor. Size yardımcı olmak için, Assassin’s Creed Valhalla yerleşiminizi olabilecek en iyi hale getirecek bazı ipuçlarını bir araya getirdik.

Malzemeler için baskın

Yerleşiminizi yükseltebilmek için hammadde ve malzeme toplamanız gerekir. İngiltere’nin çeşitli yerlerine baskın yapmak çok önemlidir, bu yüzden haritada bu kırmızı baltaları gördüğünüzde, uzun teknenize yelken açın ve onları cehenneme çevirin. Her iki baskın için genellikle iki veya üç bina inşa etmeye yetecek kadar bulacaksınız ve onları Ravensthorpe’a geri getirerek birçok fırsat sizi bekliyor olacak. En çok ödülü nasıl alacağınızla ilgili daha fazla bilgi için baskın rehberimize göz atın .

Assassin's Creed Valhalla
Assassin’s Creed Valhalla

Nasıl inşa edilir

Assassin’s Creed Valhalla‘da yeni binalar inşa etmek oldukça basit . Mevcut her yerde, boş bir alanın yanında veya bir bina için üzgünüz bir bahane olacak bir tabela olacaktır. İşaretin yanındaki Üçgen / Y’ye basarak, konumun tam olarak ne olduğunu ve onu inşa etmek için kaç malzeme ve hammaddeye ihtiyacınız olduğunu göreceksiniz. Yeterince sahipseniz, tıklayın ve baskınlarınızın meyvelerinin meyve vermesini izleyin.

Önce ne inşa edilir

Her bina başından itibaren sizin için uygun değildir. Ana hikaye ilerledikçe, yerleşim yerinizin seviyesini yükseltmek için daha fazla fırsatınız olacak. İnşa etmek isteyeceğiniz ilk binalardan bazıları Kışlalar, Saklananlar Bürosu ve Ahırlar. Kışla, en güvendiğiniz müttefikiniz olan Jomsviking de dahil olmak üzere baskın ekibinizi özelleştirmenize olanak tanır. Birini seçtikten sonra, dünyanın dört bir yanından diğer oyuncular tarafından seçilebilir ve seçilirse, Trading Post’ta yeni eşyalara harcayabileceğiniz 100 gümüş kazanırsınız. Ahırların kilidini açmak, atınızı geliştirmenize izin verecektir (Tanrı aşkına, yüzmelerini sağlayın!) Hidden Ones Bureau, Norveç’teyken klanınıza katılan Suikastçıların evidir. Size The Order of the Ancients: Anglo-Saxon Templars’ın üyelerine suikast düzenlediğinizi gösteren bir görev dizisi sağlarlar.

Bu yazımızı da inceleyin !

Erken inşa edilebilecek diğer binalar Balıkçı Kulübesi ve Dövme Dükkanı’dır (2. seviye). Balıkçı Kulübesinin kilidini açmak balık tutmaya gitmenizi sağlar. Bu, yakaladığınız balığı satabileceğiniz için büyük bir gelir kaynağıdır. Eivor’un görünüşünü değiştirmek istiyorsanız, Dövme Dükkanını ziyaret edin ve onun saç stilini, makyajını ve dövmelerini düzenleyebilirsiniz. Bir diğer önemli bina da Tersane’dir (3. seviye. Burada, uzun geminizi ona kişisel üstünlük sağlayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla

Etrafı tanımaya zaman ayırın

İngiltere’ye vardıktan ve yerleşiminizi yükseltmeye başladıktan sonra, klan arkadaşlarınızın çoğu konuşmaya hazır olacak. Bazıları size burada burada nasıl yaptıklarıyla ilgili bir cümle verebilir, bazıları ise size görevler sunabilir. Hangi binanın normalde yanlarında duran insanlar tarafından bulunabileceklerini bilerek, bu insanlarla konuşarak binalarını inşa ederek ne gibi faydalar sağladığını öğrenin.

Bağlılık yemini et

Assassin’s Creed Valhalla yerleşim yeriniz sadece saçınızı kestirebileceğiniz bir yer değil. Ana salondaki Randvi sizinle İngiltere’deki bağlılığınızı taahhüt edebileceğiniz bölgeler hakkında konuşacak. Vikingler fırsatlarla, ilişkiler kurmak ve kendi geleceklerini oluşturmakla ilgiliydi. Yeni bölgelere bağlılığınızı taahhüt etmek ana hikayede bir görev serisini açar. Başlamak için sadece bir çift varken, bu ilk ikisiyle arkadaşlık kurduktan sonra açılacaktır.

Dekore edin

Kampınızı yükseltmek Eivor’a ve ilerlemesine fayda sağlarken, kampınızı dekore etmek yanlış olmaz. Ravensthorpe’un ortasında bulunan ağacı, yoğun bir baskın gününden sonra girdiğiniz girişi ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Oyunun özel sürümlerinde Berserker eklentileri varsa, bunlar burada kullanılabilir. Size herhangi bir fayda sağlamaz, ancak yeri güzel gösterir.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası