Assassin’s Creed Valhalla Kılavuzu | Baskınlardan en iyi şekilde nasıl yararlanılır

Assassin's Creed Valhalla

Baskınlar, Assassin’s Creed Valhalla‘nın belki de en iyi özelliğidir ve kaslarınızı esnetmenize ve oldukça lezzetli ödüller kazanmanıza olanak tanır. Başlaması kolay ve katılmaları eğlencelidir, ancak hayatınızla onlardan çıkmayı umuyorsanız, savaşa hazır olmanız gerekir. Aşağıda, nasıl çalıştıklarını, ne yapmanız gerektiğini ve hangi ödülleri alacağınızı anlatacağız. Bilgelik sözlerimizi kabul ettiğiniz sürece, kesinlikle iyi olacaksınız.

Neden baskın?

Baskın yapmanın tüm amacı, yerleşim yerinizi yükseltmek için hammadde ve malzeme bulmak ve altın bulmaktır. Sonunda bu ödüllerin birçoğunu kazanabilirsiniz ve yoğun bir yerleşim yeri İngiltere’deki temelinizi sağlamlaştırmakla kalmaz, aynı zamanda Eivor’a büyük fayda sağlar. Bu ödülleri baskınlardan alırken, hoş bir miktarda XP kazanabilirsiniz, bu nedenle güç seviyenizi iyileştirmeyi düşünüyorsanız , baskınlar başlamak için harika bir yerdir. Manastırlar yüksek düzeyde hammadde sağlarken, kamplar daha fazla malzeme sunar.

Assassin’s Creed Valhalla

Bir baskın başlatmak

Assassin’s Creed Valhalla‘da bir baskın başlatmak kolaydır, bunlar ancak İngiltere’ye vardığınızda ve yerleşiminizi inşa etmeye başladığınızda gerçekleşebilir. Bu birkaç saat sonra olur. bu yüzden Anglo-Sakson kitlelerini katledip altınınızı talep edene kadar uzun sürmez. Haritada baskın konumları, çaprazlanmış iki kırmızı eksenle vurgulanır. Uzun botla kıyıya yaklaştığınızda, Üçgen / Y’ye basmanız için bir uyarı görünecektir. Siz bastığınızda, Eivor borusunu çalar ve tüm klanınız tekneden atlayıp saldırmaya başlar. Onlara katıldığınızda baskın başlar. Ayrıca kamplara yürüyebilir ve yaya olarak kornanızı çalabilirsiniz. Bazı baskınların diğerlerinden daha zor olacağını da belirtmekte fayda var, bu yüzden saldırmadan önce her birinin güç seviyesini kontrol edin.

Herkesi öldür

Bu yazımızı da inceleyin !

Bu mazoşist bir tavsiye olabilir, ancak yakındaki binalara baskın yapmak herkes öldüğünde çok daha kolay. Sonuçta, kalelerini ve manastırlarını mahvediyorsunuz, bu yüzden düşman askerleri bunu savaşmadan yapmanıza izin vermeyecek. Yakındaki düşmanları bulmak için Odin’in Görüşünü kullandığın sürece (sağ çubuğa bas), köşede pusuda bekleyen kötü sürprizler olmamalıdır. Hepsini öldür!

Assassin’s Creed Valhalla

Altını bulun

Çoğu baskın verimli olabilir, yerleşiminize hammadde ve erzak getirebilir, ancak teklif edilen altın da faydalıdır. Bir Baskın başlattıktan sonra, yakınlarda ne tür servet olduğunu ortaya çıkarmak için Odin’in Görüşünü kullanmak size çok güzel ödüller sağlayabilir. Altın türleriyle ilişkili simgeler aşağıdaki gibidir:

Namlu – Kullanılacak farklı malzemeler sunar
Zırh – Genellikle belirli bir sete bağlı silahlar ve zırhlar sunar
Kitap – Bunlar Bilgi Kitaplarıdır: Uzun menzilli ve yakın dövüş saldırıları için kuşanmak için yeni özel beceriler sağlarlar
Barlar – Bu altın külçeler, Demirci Gunnar’ın dükkanında yükseltmek için çeşitli külçe türleri sunar

Bir baskını tamamlama

Assassin’s Creed Valhalla‘daki baskınlar pek çok ödül kazanıyor ve klanınızla birlikte savaşmak heyecan verici olabilir. Sadece biraz zaman öldürmenin harika bir yolu değil, aynı zamanda bir baskını tamamlamak XP sunuyor ve daha fazla beceri kazanma şansı sunuyor. Tüm altını – veya serveti – bularak o baskını tamamlayacaksınız. Yüzeyde oldukça basit görünüyor, ancak altın bulmak için kilitli binalara girmek bir kafa taraması olabilir. Bazen bir anahtara ihtiyacınız olur ve bunlar korumalarda veya kaplarda bulunabilir. Odin’s Sight’ı bir kez daha kullanmak anahtarı vurgulayacak ve ekranda kalacaktır. Diğer binalar gizli bir kapı veya giriş bulmanızı gerektirir ve bazen kapıyı kilitli tutan barikatı kırmanın bir yolunu bulmanız gerekir. Birkaç kez bahsedildi, ancak Odin’in Görüşü, tıkanıklıkları kırmızıyla vurgulayacak,

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası