Assassin’s Creed Origins ve Odyssey Keşif Turları, Tamamen Ücretsiz Oldu

tarafından
19
Assassin’s Creed Origins ve Odyssey Keşif Turları, Tamamen Ücretsiz Oldu

Ubisoft tarafından yayınlanan bir güncellemeye göre, Assassin’s Creed Odyssey ve Origins turları, herhangi bir süre sınırı bulunmaksızın ücretsiz oldu. Origins ile birlikte Antik Mısır, Odyssey ile birlikte ise Antik Yunan turlarını dilediğimiz gibi yapabileceğimiz.

Epic Games Store içerisinde dün saat 18.00 itibari ile GTA 5 kampanyası başladı. Bunun ardından tüm oyun dünyasının gündemi buraya çevrilirken, serverlara erişim problemi dahi yaşandı. Bugün ise UPlay, kampanyaya küçük bir cevap niteliğinde 2 Assassin’s Creed oyununun keşif turunu ücretsiz bir şekilde dağıtıyor.

Fransız oyun şirketi Ubisoft, kendine ait oyun platformu UPlay içerisinde Assassin’s Creed Odyssey ve Assassin’s Creed Origins oyunlarının keşif turlarıücretsiz bir şekilde yayınlıyor. 21 Mayıs 18.00 tarihine kadar sürecek olan kampanyada, oyunları bir kez kütüphanenize ekledikten sonra süresiz olarak sahip olabileceksiniz.

Ancak belirtmemiz gerek ki, kampanya dahilinde ücretsiz olarak verilen sürümler, tam oyun anlamına gelmiyor. Herhangi bir görev ya da hikaye ilerlemesi yapamayacağımız modlarda, yalnızca oyun içi keşif görevlerini ve seyahatlerini gerçekleştirebileceğiz.

AC Origins ve Odysses turlarını indirmek için UPlay hesabına ihtiyacınız bulunuyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra buraya tıklayarak ücretsiz oyunları görebilirsiniz. Sonrasında ise yapmanız gereken tek şey “Get Free Game” seçeneğine tıklamak oluyor.

Peki siz ücretsiz olarak yayınlanan Assassin’s Creed Odyssey ve Origins turları hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile yorum olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fallout 76 | 2020 Yol Haritası ve Sezonlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.