Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi hayatta kalma oyunları

hayatta kalma oyunları

Bu yazımızda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi hayatta kalma oyunları listeledik. İyi eğlenceler dileriz.

1- Rust

Rust Tanıtım Videosu

8 Şubat 2018 tarihinde tam sürüme geçen Rust, FacePunch Studios tarafından geliştirildi. Amacınızın hayatta kalma oyunları olduğu Rust isimli oyunda, bunu yapmak için açlık, susuzluk gibi engellerin üstesinden gelmeniz gerekiyor. Zombie temalı survival oyunlarından sıkıldıysanız bu oyun tam size göre!

2- Hurtworld

Hurtworld Tanıtım Videosu

Bankroll Studios tarafından geliştirilmekte olan Hurtworld, 10 Aralık 2019 tarihinden yayınlanmıştır. Hurtworld, eğlenceli oynanış, pastel grafikler ve basit craft sistemi ile oldukça keyifli bir oyun.

3- The Forest

The Forest Tanıtım Videosu

30 Nisan 2018 tarihinde erken erişimden çıkan The Forest isimli oyunda, bir uçak kazası sonucunda sadece karakterimiz ve karakterimizin oğlu hayatta kalıyor. Fakat karakterimizin oğlu, adada yaşayan bir yerli kabile tarafından kaçırılıyor. Biz de karakterimizin oğlunu bulmasına yardım ediyoruz. Açık dünya, hayatta kalma oyunları ve korku türündeki The Forest isimli oyunda, arkadaşlarınızla beraber korku dolu dakikalar yaşayabilirsiniz.

4- Raft

Raft Tanıtım Videosu

Karada geçen hayatta kalma oyunlarından sıkıldıysanız, Raft tam size göre. 23 Mayıs 2018 tarihinden beri erken erişim sürecinde bulunan Raft, Redbeet Interactive tarafından geliştiriliyor. Bir sal ve kanca ile okyanusun ortasında başladığımız oyunda, denizin üzerinde bulunan malzemeleri toplayarak salımızı geliştirmemiz gerekiyor.

5- The Long Dark

The Long Dark Tanıtım Videosu

The Long Dark, jeomanyetik bir felaket sonrasında oyuncular, karla kaplı bir doğayı keşfederken kendi başlarının çaresine bakmak zorunda oldukları, insanı keşfetmeye yönlendiren bir hayatta kalma oyunudur. Hinterland Studio Inc. tarafından geliştirilen The Long Dark’ın tam sürümü, 1 Ağustos 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkışını gerçekleştirmişti.

6- Don’t Starve Together

Don’t Starve Together Tanıtım Videosu

Klei Entertainment tarafından geliştirilen Don’t Starve Together, 21 Nisan 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirdi. Başarılı craft sistemi bulunan oyundaki amacımız olabildiğince gün geçirmek ve aç kalmamak. Don’t Starve Together’ı satın aldığınızda oyunun bir orijinal kopyasını da arkadaşınıza hediye edebiliyorsunuz. Yani arkadaşınızla beraber oynamak için sadece bir adet Don’t Starve Together satın almak yetiyor.

7- 7 Days to Die

7 Days to Die Tanıtım Videosu

The Fun Pimps tarafından geliştirilmekte olan 7 Days to Die, 13 Aralık 2013 tarihinden beri erken erişim sürecinde bunuyor. Hayatta kalma ve korku öğelerini birleştiren 7 Days to Die isimli oyunda, bir zombi salgını sonucunda her yeri zombi sarıyor. Biraz klişe konuya sahip olan 7 Days to Die, oldukça detaylı craft sistemi bulunuyor. Her 7 günde bir zombilerin çıldırdığını belirtelim.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası