Apex Legends Sezon 8 Fragmanı Yayınlandı

apex legends

21 Ocak 2021 Apex Legends Sezon 8 tanıtım fragmanı bize Kings Canyon’un nasıl “yok edileceğini” gösteriyor.

Apex Legends Sezon 8 için tanıtım zamanı, bir dizi yeni hikaye fragmanıyla ciddi bir şekilde başladı. Kings Canyon için yeni sezonda “yok edilecek” bir başka büyük yeniden çalışma yapıyoruz. Bugünün tanıtım fragmanı, bize yenilenmeyi getirecek olan patlayıcı durumu gösteriyor.

Fragman, Fuse’u Kings Canyonu’nun ortasında büyük bir geminin tepesinde bir adres verirken gösteriyor. Maggie adlı bir karakter uzak bir tehdit gönderiyor, ardından gemiyi ele geçirerek, onu kanyonda delikler açmak için kullanarak onu iyileştiriyor ve ardından dağların çoğunu toza çeviren ve gemiyi yere çarpan büyük bir patlamayı tetikliyor.

Respawn, resmi tanıtım sitesinde “yok edilmiş bir Kings Kanyonu” göreceğimizi söyledi . Görünüşe göre, Fuse’un girişi haritayı dramatik bir şekilde yeniden şekillendirdi ve şimdi bunun ne anlama geldiğini biliyoruz.

Respawn bir basın açıklamasında bunu “ikonik haritanın üçüncü büyük revizyonu” olarak tanımlıyor. Beklemek ve yaklaşan harita değişikliklerinin oyun içinde tam olarak nasıl ortaya çıkacağını görmek zorundayız.

Sezon 8 Fragmanı

Apex Legends Sezon 8, 2 Şubat’ta başlıyor. Yeni karakter olan Fuse ve harita değişikliklerine ek olarak, 30-30 Tekrarlayıcı adlı yeni bir seviye aksiyon tüfeği tanıtacak. Elbette katılabileceğiniz yeni bir savaş geçişi ve dereceli sezon da olacak.

Sezon 8 Tanıtım

Geliştiriciler ayrıca Sezon 8‘de bir Wraith nerf ve Horizon nerf hakkında konuştular , bu yüzden Apex Legends kademe listesi bir karışıklık almak üzere gibi görünüyor .

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası