Apex Legends Pariah Yeni Karakter Yetenekleri Sızdırıldı

apex legends pariah

Yeni bir Apex Legends karakteri olan Pariah, tam yetenek setine, 40’tan fazla deriye sahip ve tüm yetenekleri, piyasaya sürülmeden önce dataminerler tarafından çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Respawn Entertainment’ın popüler battle royale Apex Legends için bir sonraki karakteri, tam yetenek seti, görünümleri ve çıkış tarihi dahil olmak üzere çevrimiçi olarak sızdırıldı. Pariah, Apex Legends‘a eklenecek bir sonraki karakter ve şimdi nihai sürümünden önce oyuncular, oyunda nasıl çalışacağı hakkında her şeyi öğrenebilirler.

Apex Legends, Titanfall geliştiricileri Respawn Entertainment tarafından sunulan bir battle royale oyunudur ve Electronic Arts tarafından yayınlanmıştır. Oyun, her sezon dağınık silahlar ve zırhlar değiştirilerek üç kişilik takımlar halinde bir haritaya düşen 60 oyuncuyu içeriyor. Bu mevsimsel etkinlikler, oynanışı karıştırıyor ve oyunu taze tutuyor. Apex Legends 8. Sezonda, haritaya daha fazla ateş çemberi eklendi ve zaman geçtikçe oyun sırasında güvenli bölgeler azaldı. Pariah, Sezon 7’den önce bilinirken, en son internet sızıntısı, karakterle ilgili her şeyi piyasaya sürülmeden önce ortaya çıkardı.

Twitter kullanıcısı Biast12 sayesinde, yeni karakter tamamen açıldı ve hayranların karakterin nasıl çalışacağı ve yeteneklerinin ne olduğu hakkında her şeyi görmesine izin verdi. Karakterin bazı kozmetik ürünleri ve görünümleri bile sızıntıda ortaya çıktı. Pariah oyuna eklendiğinde Apex Legends’a dört efsanevi görünüm (Gizli Servis, Kayıp Arşiv, Phantom Edge ve Chimera Etkisi) dahil olmak üzere 40’tan fazla görünüm eklenecek . Sızıntı sadece isimleri içerdiğinden, bu derinin neye benzeyeceği hala bilinmiyor.

Apex Legend Pariah Karakteri

Pariah’ın yetenek seti üç yetenek, aplomb eğitimi, kurbanlık romantik ve sonar bombasından oluşur. Aplomb eğitimi, Pariah’ın düşman sağlık çubuklarını başlarının üzerinde görmesini sağlar. Bu, onu düşmanın sağlığı hakkında bu tür bilgileri alan ilk kahraman yapar. Ayrıca diğer Apex Legends karakterlerinin ultimatlarından çarpıcı etkiler ve buhardan etkilenmez. Sonar bombası, Bloodhound’un ana yeteneğine benzer şekilde çalışır, ancak atıldığı yerden küçük bir yarıçap dışında ve çok daha az ayrıntı sağlar. Pariah’ın nihai oyunu Sacrificial Romantic, etrafındaki her yönden bir buhar dalgası yayar, düşmanların sağlığına zarar verir ve tüm zırh ve pasifleri görmezden gelir. Tek dezavantajı, bu nihai yetenek sırasında hareket edememesi, bu yüzden biraz iki ucu keskin bir kılıç.

3 Mayıs‘ta başlayacak olan Apex Legends Sezon 9‘a eklenen karakterin Pariah olup olmayacağı hala bilinmiyor. Veri madencisi, ne kadarına dayanarak oyuna eklenecek bir sonraki karakter olacağına inanıyor. Apex Legends’a eklenecek bir sonraki karakter olmaması ihtimali var .

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası