Apex Legends Hayalet Mermi Hatası Nedir?

Apex Legends oyununda oyuncular, 5. sezona geçildikten sonra hayalet mermi hatası almaya başladıklarını bildiriyorlar.

Çıktığı dönemde oldukça başarılı bir kullanıcı sayısı grafiği yakalayan oyun, son dönemlerde çok sayıda çıkan benzer oyunların de etkisiyle bu başarısını sürdürememişti. Battle Royale oyunlarına olan ilginin fazla olması oyun firmalarını bu tarzda oyun yapmaya itiyor. Bunun sonucunda oluşan fazla sayıdaki oyun arasında da kalıcı olmak zor oluyor. Bu yüzden sık sık güncellemeler alan ve yeni sezonları ile kullanıcıların karşısına geçen Battle Royale oyunları kullanıcılarının oyunlarına olan ilgilerini arttırmak istiyor.

12 Mayıs günü 5. sezona geçen Apex Legends oyunu ise bu güncellemenin ardından kullanıcılarını adeta çileden çıkaran bir hata ile karşı karşıya kaldı. Oyuncular rakiplerini vursalar bile “hayalet mermi” isimli hata nedeniyle rakiplerine hasar veremediklerini dile getiriyorlar. Birçok platform üzerinden sorunlarını dile getiren oyuncular, mermilerin rakiplerine değse bile hiç bir hasar vermediklerini belirtiyorlar. Bu durumun oyunu kaybetmelerine yol açtığını belirten kullanıcılar, oyunun yapımcıları tarafından bir açıklama bekliyorlar.

Online tabanlı birçok oyunda karşımıza çıkabilecek olan bu hata, Apex Legends oyununda sıkça görülmeye başlayınca oyuncular cephesinde memnuniyetsizliğe dönüştü. Genelde oyuncuların ve sunucuların oyunlarının eşleşmemesinden dolayı ağ bağlantısı kaynaklı olan bu hata karşısında ise henüz bir açıklama yapılmış değil.

daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası