Apex Legends Gizli Yaratık Nasıl Çağırılır!

tarafından
102

Apex Legends Gizli Yaratık Nasıl Çağırılır!

Çıktığı andan beri Battle Royale dünyasını kasıp kavuran Apex Legends‘te gizli bir yaratık ortaya çıktı. Belki de çevrenize dikkat eden biriyseniz, çoktandır haritanın belirli yerlerinde bulunan yeşil küçük canavarcıkları fark etmişsinizdir. Loch Ness’in ne olduğunu bilmeyenler için, kendisi suda yaşayan ve var olduğu kanıtlanamamış bir yaratık. Peki bu Apex Legends gizli yaratık nasıl çağırılır?

İlginç olan şu ki bu Easter Egg’i keşfeden arkadaş, tatlı küçük Lonh Ness canavarcığına ateş etmiş ve sağ üstte “kimi vurduğunuzu gösteren ekranda” “A Nessy Appears” yani “Nessy Ortaya Çıkar…” gibi bir yazı görmüş fakat başka bir şey gerçekleşmemiş. Daha sonra Reddit’e bu konu hakkında bir başlık açıldı ve sır perdesi yavaş yavaş aralandı. Loch Ness canavarını nasıl çağırırız sorusunun cevabı ise; Reddit’te paylaşılan haritada işaretlenmiş küçük canavarcıkları sırası ile öldürmek. Daha sonra ise gizli yaratık ortaya çıkıyor!

İşaretli noktalarda bulunan küçük canavarları bu sıraya göre öldürmelisiniz.

Peki hepsini öldürdük, neler olacak? sorusunun cevabı için ise aşağıdaki klibi izleyebilirsiniz.

Evet, yaptığınıza deydi mi, orası size kalmış..Fakat Apex Legends‘i farklı kılan hoş bir Easter Egg olduğu kesin, nitekim Apex Legends bir hafta içinde 25 milyondan fazla oyuncu sayısına ulaşmayı başardı. Twitch’te ise günlerdir birinciliği Fortnite’tan kapmış durumda. Bakalım bizi gelecekte nasıl yeni Easter Eggler bekliyor olacak…

Bir önceki yazımız olan Apex Legends Silah Hasarları ve İstatistikleri başlıklı makalemizde Apex, Apex Legends ve apex legends silah hasarları hakkında bilgiler verilmektedir.