Apex Legends Battle Royale BloodHound Karakteri

Geçtiğimiz üç yazıda Apex Legends oyununu incelemiş, Gibraltar hakkında bilgi vermiş ve sonra wraith’e geçmiştik. Şimdi sıra Apex Legends Battle Royale BloodHound karakterinde. Bu yazıları okuyarak hangi karakterin size uygun olduğunu seçebilirsiniz. Fakat ne olursa olsun biraz FPS yeteneği gerekli oyunda. Ayrıca kıvrak bir zeka gerekiyor (ki bende yok). Çünkü ateş ettiğiniz düşmanın üzerinden çıkan sayıların rengine kadar birçok şeyi takip etmeniz gerekmekte. Bu kolay bir şey değil. Çok farklı teknikler kullanarak leş kasabilirsiniz. Örneğin izlediğim bir oyuncu, wraith ile açtığı portaldan gelecek adamları bekleyip, geldiklerinde 3 vs 1’de hepsini almıştı. Bunları düşünmek size kalmış tabi.

Apex Legends BloodHound Eye of the Allfather

Karakterimizin taktiksel yeteneği Eye Of The Allfather, kısa süreliğine alan taraması yaparak etraftaki engelleri, izleri ve ipuçlarını gösterir. Tabi bu sadece gözünüzün önündekiler için değil, duvarların arkası, dağların ve objelerin arkası için geçerli aynı zamanda. Bu izlerden yararlanarak takımınıza düşmanın nerede olduğuna dair komutlar verebilirsiniz. Çatışmanın içindeyken bu yeteneği kullanmak biraz zor olacaktır. Hem savaşıp hem iz takip etmek kolay değil sonuçta. Bu yüzden çatışmanın yakınında bir yerde kullanarak arkadan vurabilirsiniz karşı tarafı.

Apex Legends Battle Royale BloodHound Tracker

Karakterimizin pasif yeteneği olan tracker, düşmanlar hakkında yakındaki izleri gösterir. Örneğin herhangi bir yerdeki lootları düşman aldıysa kırmızı simge ile o konumdan bir düşmanın loot yaptığını gösterir bize. Eğer takım arkadaşlarımızdan biri yaptıysa beyaz bir simge gözükecektir. Pasif yetenek için mükemmel bir özellik. Bu uyarıları gördüğünüzde düşmanın çokta uzakta olmadığını bilmelisiniz. Çünkü bu izler kısa bir süre sonra kayboluyor.

Apex Legends Battle Royale BloodHound Beast Of The Hunt

Bu yeteneğin Türkçe karşılığı Av Canavarı adından da anlaşılacağı üzere bu ultimate yeteneği kullandığınızda BloodHound tam bir canavara dönüşüyor. Açıkçası benim en sevdiğim yetenek oyunda. Belkide en yararlılarından. Bu yeteneği Z tuşuna basarak kullandığınızda BloodHound sisin içi dahil etraftaki tüm düşmanları kırmızı olarak gösteriyor. Ayrıca aşırı derecede hızlanıyor ve tüm ayak izlerini görebiliyor. Bu ultimate yeteneğini Bangalore karakterinin sis bombası ile beraber kullanabilirseniz eğer, ortaya şahane sonuçlar çıkabilir.

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin
Yorumları Göster (3)

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası