Apex Legends 9.Sezon Steam’de Rekor Kırdı

Apex Legends 9.Sezon

Steam‘de her zamankinden daha fazla kişi Apex Legends 9.Sezon oynuyor. SteamDB verilerine göre, yeni sezonda, Legacy lansmanından sonra Steam 277.417 eş zamanlı oyuncu ile zirve yaptı.

Günün erken saatlerinde olduğu ve sunucu sorunları azaldığı için bu toplam da yükselmeye ayarlanabilir. Yeni içerik sezonu dün lanse edilirken, oyuncular oturum açmaya çalıştıklarında onları karşılayan “EA sunucularına bağlanılamıyor ” veya “sunucu bulunamadı” gibi mesajlarla oynamaya başlamadan önce uzun bir bekleyişle karşı karşıya kaldılar.

Apex Legends, Steam’de sürekli olarak yeni oyuncu zirvelerine ulaşırken, yeni sezonun arkasındaki ağızdan ağza sözler muhtemelen büyük bir faktör oynadı. Yeni Legend Valkyrie’nin yanı sıra, bizi battle royale’nin ötesine götüren Arenas adlı yeni bir modumuz da var . Bir silah ve yetenek ekonomisi sistemiyle gelen üçe üç dövüşü, sizi CS: GO’nun aklına getirebilir.

Apex Legends 9.Sezon Tanıtım Videosu

Bu arada Valkyrie, Titanfall 2’den bir Pilot’un kızı ve bize Respawn’ın hayranlarının en sevdiği oyun setine başka bir bağlantı veriyor. Yeni içeriğin yanı sıra, Apex Legends‘ın karakterleri ve silahları üzerinde bir denge geçişi gibi olağan birçok şeyimiz var.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası