Apex Legends 6. Sezon Videosu Yayınlandı

tarafından
10

Apex Legends 6. Sezon Videosu Yayınlandı

Apex Legends 6. sezon ile beraber oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanırken yayınlanan oynanış videosunda pek çok yeni ipucu da yer alıyor. Ayrıntılar haberimizde.

Son zamanların en popüler battle royale oyunları arasında kendine yer bulmayı muvaffak olan Apex Legends kendisine oldukça sadık bir oyuncu kitlesi edinmeyi de muvaffak oldu. Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Apex Legends 6. sezon ile beraber pek çok yenilik ile de oyuncuların karşısına çıkacak. Bu yenilikler içinde kuşkusuz en çok merak edilen ise oyuna yeni katılacak şampiyon olan Rampart’ın maharetleri. Yeni sezon için yayınlanan oynanış videosunda Rampart‘ın maharetleri hakkında da bol bol ipucu elde etme talihini elde ettik.

Apex Legends 6. Sezon

Respawn Entertainment 18 Ağustos tarihinde başlayacak olan yeni sezon ile beraber oyuna dahil olacak Rampart‘ın maharetleri hakkında henüz fotoğrafı bir söylemede bulunmamış olsa da yayınladığı oynanış videosu ile pek çok ipucunu gözler önüne serdi. Silahlar üzerindeki maharetleri ile dikkat sürükleyen Rampart oldukça kızgın ve ölümcül bir şampiyon olarak göze çarpıyor. Kişiliğin yayınlanan videoda göze çarpan bir öbür kabiliyeti ise kurabildiği bariyer. Taret kurabilmesinin yanı gizeme kalkan da kullanabilen Rampart bu iki kabiliyetin kombinasyonu ile rakiplerine oldukça güçlü anlar yaşatacak gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Fortnite, Apple ve Google’a Dava Açıyor başlıklı makalemizde Fortnite hakkında bilgiler verilmektedir.