Among Us Playstation 4 ve Playstation 5’e Geliyor

Among Us Playstation

Sony, Perşembe günü State of Play sunumunda yaptığı açıklamada, Among Us popüler sosyal çıkarım oyununu bu yıl PlayStation 4 ve PlayStation 5‘e geleceğini duyurdu.

Diğer platformlarda olduğu gibi, oyun, hangi platformda olursanız olun arkadaşlarınızla oynayabilmeniz için çapraz oynamayı ve çevrimiçi çok oyuncuyu destekleyecektir. Ancak PlayStation oyuncuları, özel Ratchet & Clank temalı kozmetikler alabilen tek kişi olacak : Ratchet gibi giyinmek için bir deri ve şapka ve sevimli küçük bir Clank olan bir evcil hayvan.

Among Us Playstation Tanıtım Videosu

Among Us geçen yıl PC ve mobil cihazlarda patladı ve sonunda 2020’nin en çok indirilen mobil oyunu oldu, ancak oyun Aralık ayında Nintendo Switch’te sürpriz bir sürüm olana kadar konsollarda piyasaya sürülmedi. İki gün sonra Microsoft, oyunun 2021’de Xbox konsollarına geleceğini doğruladı ve şimdi bunun PlayStation konsolları için de yolda olduğunu biliyoruz.

Sony ayrıca Perşembe günkü programda PS5’e özel Ratchet & Clank: Rift Apart için 16 dakikalık çarpıcı bir oyun sergiledi.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası