Amazon Tarafından Geliştirilen New World Oyunundan Yeni Görüntüler

tarafından
59

Amazon Tarafından Geliştirilen New World Oyunundan Yeni Görüntüler

Amazon oyun dünyasındaki gelişmesini sürdürüyor. Crucible’den sonra yayınlamaya hazırlandığı New World oyunundan yeni görüntüler paylaşıldı.

Oyun piyasasına oldukça önem veren ve ciddi yatırımlar yapan Amazon şirketi, yeni oyunu New World ile oyun dünyasında ses getirmek istiyor. Geçtiğimiz ay Crucible oyunun piyasaya süren Amazon beklediği başarıyı yakalayamamıştı. Oyun pek beğenilmemiş olacak ki Metacritic’teki puanı şu anda 56 olarak gözüküyor. Yeni oyunuyla bu imajını düzeltmek isteyen Amazon, çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Amazon şirketi fragmandan da anlaşılacağı üzere New World ile birden fazla oyun türünü tek bir oyunda oyunculara sunmayı hedefliyor. Devasa çok oyunculu çevrimiçi açık dünya oyunu olan New World’ün önümüzdeki Ağustos ayında yayınlanması bekleniyor. Birçok farklı ırk ve silah çeşidi gördüğümüz fragmanda oyunun sunduğu çeşitliliği rahatlıkla görebiliyoruz. Fragmanda oyun içerisinde kullanabileceğimiz silahlar, mızraklar, kılıçlar ve büyüler görülebilmekte. Ayrıca oyunda düşman konumunda olan canavar ve dev yaratıklar gibi farklı birçok ırk da karşımıza çıkıyor. Oyun esas olarak bu düşmanlar ile çeşitli şartlar ve konumlarda bu düşmanlar ile savaşımızı konu alıyor. Ayrıca oyunda karşımıza çıkan önemli bir görev de üs savunmaları. Oyun içerisinde gelen düşman saldırılarına karşı üslerimizi korumak oldukça büyük öneme sahip.

Fragmanda belirtilene göre oyunun beta sürümü önümüzdeki ay oyun tutkunları ile buluşacak.

Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizlere destek olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hitman 3 Çıkış Tarihi Resmi Olarak Duyuruldu! başlıklı makalemizde Hitman, Hitman 2 ve hitman 3 hakkında bilgiler verilmektedir.