Aloy ve Lara Croft 19 Nisan’da Fortnite’a Geliyor

Aloy ve Lara Croft

Fortnite hayranları, Epic’in yalnızca Horizon Zero Dawn oyunundan Aloy karakterinin oyuna katılacağını duyurmakla kalmayıp, aynı zamanda Tomb Raider oyunundan Lara Croft karakteri ile özel bir modda takım kuracağını duyurduğunda sevindi. Basitçe adlandırılmış “Takım Kurun! Aloy ve Lara Croft Sınırlı Süreli Mod” daha önce yayınlanması gerekiyordu ancak bazı teknik aksaklıklar Epic’i birkaç gün ileriye itmeye zorladı.

Bu ekip, iki oyuncunun Aloy ve Lara Croft görünümleriyle donatıldığı ve yalnızca yay / çift tabancaların kullanabilecekleri özel bir ikili moddur. Maalesef, Fortnite Durumu Twitter hesabından modun oyunun bazı sürümlerinde görünmediğini onaylayan bir mesaj gönderdi. Destek sayfası belirli bir neden belirtmiyor, ancak sorun ne olursa olsun ciddi görünüyor çünkü Epic modu devre dışı bıraktı ve lansmanını 19 Nisan‘a taşıdı.

Aloy ve Lara Croft Oynanış Videosu

Aloy kıyafeti, Glinthawk Glider, Aloy the Skywatcher yükleme ekranı ve diğer güzellikler (ayrı ayrı da satın alınabilir) içerir. Yani başka bir şey olmasa bile, kendi başına oldukça havalı olan Aloy olarak adanın etrafında koşmaya devam edeceksiniz.

Tüm bunlar, avcılar temalı Fortnite Bölüm 2, Sezon 6‘nın bir parçası. Yeni eklemeler, yukarıda belirtilen Bayan Croft’un yanı sıra velociraptors gibi hayvan yırtıcılarını da içeriyor çünkü neden olmasın? Fortnite, bu noktada istediği her şeyi yapmaktan sıyrılabileceğini kanıtladı, ki bu ve en azından benim için, aslında çok fazla oynamıyor olsam bile göz kulak olmayı çok ilginç bir oyun haline getiriyor.

Fortnite Season 6‘dan keyif aldınız mı? ve Team Up’ın gecikmesi sizi hayal kırıklığına uğrattı mı? Yorumlarda bize bildirin!

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası