Albion Online Expedition Oyun İncelemesi

Albion Online Expedition Oyun İncelemesi

Albion Online Expedition oyunu 20 ila 30 dakika arasında süren birden fazla oyuncuyla ya da tek başınıza oynayabileceğiniz bir online oyun türüdür. Oyuna şehirde bulunan, Expedition Master NPCsi ile giriş yapıyorsunuz ve size verilen görevlerle farklı ödüller kazanabiliyorsunuz. Oyunda dungeon mantığında görevler var. İlk olarak Fame ödülü kazanabiliyorsunuz.

Albion Online Expedition  

Expeditionlar,başka etkinliklere göre daha güvenli. Karakter öldüğünde en yakın checkpointte tekrar dirilebiliyorsunuz. Yani bu ödülü aldığınızda herhangi bir eşya kaybetmiyor ve eşyaların dayanıklılığını azaltmıyor.Expeditionların dışında daha zorlu ve doğal olarak yüksek ödüllere sahip olan Hardcore Expedition etkinlikler de bulunuyor. bu etkinliklere ulaşabilmeniz için “ancient map”  a ihtiyacınız olacak. Bunun dışında katılabilmek için 5 kişilik bir grup kurmanız gerekli.

Ne şekilde bir expedition yaparsanız yapın şehirdeki expedition Master NPC aracılığıyla giriş yapılabilir. Şehirler haricinde  Outlands (Black Zone) kamplarında da NPC bulunmakta.  Parlak ve mavi olan portalı gördüğünüz her kamp ve şehirde expeditionlara katılabilirsiniz.

Expedition Çeşitleri ve Detayları

Oyunda isterseniz tek başınıza isterseniz grup olarak girebileceğiniz expedition bulunuyor. Grup olarak katılabileceğiniz alan “Sellsword Expeditions” olarak isimlediriliyor. Tek başınıza katılmak istediğiniz expeditionlar için herhangi bir şart bulunmuyor. Karakterinizin uygun seviyeli olması  ve yeteri kadar Item Powera sahip olması durumunda istediğiniz expeditiona katılım sağlayabiliyorsunuz.

Oyuna grup olarak giriş yapabilmeniz durumunda NPC’den ikinci sekmede bulunan grup bölümüne tıklayarak kayıt yaptırabiliyorsunuz.

Hardcore expedition etkinliği için, giriş yapabilmek için yaratıklardan elde ettiğiniz harita üzerinizdeyken, aynı NPCdeki üçüncü butona tıklamanız yeterli. Ancak, bu kısma giriş yapabilmek için öncelikle 5 kişilik bir parti oluşturmanız gerekli.

Expedition Rolleri

Oyunda üç farklı rol bulunmaktadır.  Bunlar ise defensive, supportive ve offensive olarak tanımlanabilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası