Alan Wake Remastered PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One ve PC için duyuruldu

Alan Wake Remastered

Epic Games Publishing ve geliştirici Remedy Entertainment, Alan Wake Remastered’ı PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Epic Games Store) için duyurdu.

Alan Wake Remastered, ana oyunu ve her iki genişletmeyi de tamamen yeni işlenmiş 4K görseller ve yaratıcı yönetmen Sam Lake’in yeni yorumlarıda bulunacak.

Alan Wake topluluk web sitesi The Sudden Stop’taki bir mesajda Lake, “Orijinal oyun yalnızca Xbox 360 ve birkaç yıl sonra PC için mevcuttu. Yeni nesil platformlar için yeniden düzenlenmiş sürümü çıkarma fırsatından heyecan duyuyoruz. Alan Wake hakkında ne düşündüğünüzü duymak beni heyecanlandırıyor .”

Lake sözlerine şöyle devam etti: “Alan Wake Remastered, yıllar önce aşık olduğunuz orijinal deneyimdir. Bunu değiştirmek istemedik. Ancak Alan Wake’in karakter modeli ve sinematikler de dahil olmak üzere her yerde görseller, bazı yeni nesil yükseltme seçenekleriyle güncellendi ve geliştirildi.”

Daha fazla bilgi yakında duyurulacak. Resmi web sitesini buradan ziyaret edin .

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası