Ahmet Sonuç (Jahrein) Kimdir ?

ahmet sonuç jahrein kimdir

Bu yazımızda sizlere Ahmet Sonuç, bir çok kişi tarafından bilinen adı ile Jahrein ile ilgili bilgiler vereceğiz. Jahrein yayıncılık yapmaya başladığı zamandan bugüne kadar Twitch platformunda birçok izlenme rekoru kırmış bir yayıncıdır.

Ahmet Sonuç (Jahrein) Kimdir ?

Jahrein, Twitch platformunda Türk yayıncıları arasında en eski yayıncılardan biridir. Genel olarak oyun yayınları yapan Jahrein, çoğu zaman da irl yayınları da yapmaktadır.

Yayıncılık hayatına ilk olarak Youtube’de başlayan Jahrein, yüklediği videolar sayesinde kısa sürede 10 milyondan fazla izlenmesi ile beraber bu alanın en popüler kişilerinden birisi olmaya başladı. İzleyicilerinin yoğun isteği üzerine Twitch platformuna geçiş yapan Ahmet Sonuç, günlük ortalama 8 saat yayın açarak izleyicileri ile beraber oyun ve sohbet yayınları yapıyor. Şu an Youtube üzerinden 400 binden fazla aboneye sahip olan Jahrein, Twitch ortamında da 1.4 milyondan fazla takipçiye sahip.

Ahmet Sonuç (Jahrein) Sosyal Medya Hesapları

Twitch: twitch.tv/jahrein
YouTube: youtube.com/user/GamerJah
İnstagram: instagram.com/jahrein/
Twitter: twitter.com/jahreindota
Facebook: facebook.com/Gamerjahrein/

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Konu ile ilgili olarak gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul etmekGizlilik Politikası