Açık Dünya Macera Oyunu Project: Ragnarok Duyuruldu

tarafından
17
Açık Dünya Macera Oyunu Project: Ragnarok Duyuruldu

NetEase Games tarafından İskandinav mitolojisinden esinlenilerek geliştirilen Project: Ragnarok duyuruldu.

Yoğun olarak İskandinav mitolojisindeki unsurları görebileceğimiz oyunda asıl amaç ise; İskandinav mitolojisinde geçen kıyamet Ragnarok’u durdurmak. Bu kıyameti durdurmakla görevlendirilmiş kahramanımızla oyun sırasında uzun bir yolculuk bizleri bekliyor. Bu yolculuk sırasında oyun bizleri giderek kendine daha da hayran bırakıyor. Yolculuk sırasında tehlikeli çölleri, mağaraları ve ıssız ormanları geçerken heyecanımız daha da artıyor. Öte yandan yeni şehir devletlerini keşfetmek de oyun süresince bizleri heyecanlandıran detaylardan biri olacak. Dönemim atmosferi ve mitolojiden etkilenerek hazırlanmış her yeni mekan için içinizdeki merak duygusuna engel olamıyorsunuz.

Oyundaki amacımız olan kıyamet Ragnarok’u durdurmak için oyun boyunca şeytani kişilerin izlerini takip ediyor, cücelerle işbirliği yapıyor ve bu sayede Ragnarok’un arkasındaki gerçeği açığa çıkarmaya çalışıyorsunuz.

GamerSky tarafından paylaşılan bilgilere göre NetEase Games bu oyun için oldukça sıkı bir çalışma yürütüyor. Hatta belirtilenlere göre NetEase Games bu oyun için iki yıldan fazla süredir geliştime aşaması için çalışan uluslararası bir ekibe sahip.

Görmeye pek de alışık olmadığımız bir dönem ve konu işleyen oyun ayrıca açık dünyaya sahip olmasıyla da oldukça dikkat çekiyor. Açık dünya macera oyunu olan Project: Ragnarok, konsol, PC, iOS ve Android platformları için duyuruldu. Ancak oyunun çıkış tarihi ile alakalı henüz resmi bir paylaşım yapılmış değil.

Oyunun ile alakalı yayınlanan duyuru ve oynanış fragmanlarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Bir önceki yazımız olan Tencent System Shock 3 ve 4 Web Sitelerinin Sahibi! başlıklı makalemizde System Shock, System Shock 3 ve System Shock Remake hakkında bilgiler verilmektedir.